17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YAĞIŞLARLA MEVCUT ÇUKURLAR BÜYÜYOR!
Tarih: 24/01/2018
Kaynak: Kent Haber
YAĞIŞLARLA MEVCUT ÇUKURLAR BÜYÜYOR!
Bodrumluların en çok şikayet ettiği sorunların başında gelen yollardaki çukurlar, son yağmurların ardından daha arttı, mevcut olan çukurlar da büyüdü.

Yarımada’nın hemen her mahallesinin sokak ve caddelerinde yaşanan bozuk yol sorununa çözüm bulunamıyor. Bir yandan asfaltlanan yollar, bir yandan da özellikle ağır tonajlı araçlar yüzünden bozuluyor. Son günlerde yağan yağmurlarla birlikte cadde ve sokaklardaki çukurlarda da artış yaşanıyor. Öyle ki bazı bölgelerde 50 metrelik mesafede, 20’ye yakın çukura rastlamak mümkün. Mevcut çukurlarında yağışlar sonrasında daha da büyüyüp derinleştiği gözleniyor.

Sürücüler çukurların araçlarına verdiği hasarlar nedeniyle sanayiden çıkamadıklarını söylerken, yağmur esnasında suyla dolan ve sürücülerce fark edilmeyen çukurlar da trafik güvenliği açısından tehlike arz ediyor.

Kent Haber merkezine ulaşan hemen hemen her mahalleden Bodrumlu, yollarından dert yanıyor. Yakaköy Mahallesi’nde yaşamını sürdüren bir vatandaş Kent Haber'e yolladığı fotoğraflarla dertlerini dile getirerek “Ben Yakaköy Mahallesi’nde ikamet ediyorum. Bizim mahallenin sokakları yıllardır berbat. Çamur, toprak. Yıllardır belediyeye müracaat ediyoruz ama değişen bir şey yok. Yetkililerden ilgi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30