17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
GELENEKSEL TURNUVAYA KAYITLAR BAŞLIYOR
Tarih: 24/01/2018
Kaynak: Kent Haber
GELENEKSEL TURNUVAYA KAYITLAR BAŞLIYOR
Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan Bodrum Kaymakamlığı Mahalleler arası Futbol Turnuvası kayıtları başlıyor. Bu yıl turnuvada mücadele edecek oyuncular ikamet ettikleri mahallenin takımında oynayabilecek.

Bodrum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen turnuvaya müracaat etmek isteyen mahalleler, muhtarları aracılığı ile kayıt yaptırabilecekler. Turnuvada 24 takım mücadele edecek. Kayıtlar ise 16 Şubat tarihine kadar yapılabilecek.

Konu ile ilgili bilgi veren Bodrum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fatih Uzunlulu “Turnuvanın amacının mahalleler arasında birlik, beraberlik, dostluk duygularının gelişmesine katkı sağlamak olmasından dolayı, turnuva da forma giyecek oyuncuların sadece ikamet ettikleri kendi mahalle takımın da oynamalarına izin verilecek. Karşılaşmalar 30’ar dakikadan iki devre oynanacak olup, ilk müracaat eden yirmi dört takım turnuva da mücadele edebilecek. Bu yıl mahalle muhtarlarını aktif olarak takımları ile birlikte turnuva da yer almaları turnuvaya ayrı bir renk katacak. Son başvuru tarihi 16 şubat ta bitecek olan kayıtların ardından kura çekimi ile turnuva başlayacak” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Erdal Ertürk
24/01/2018
Kocadonun Hayatı
Kocadon Belediye Başkanlığı dışında her şeyi yapıyor. Helal olsun bu adama, Hayatını yaşıyor valla. Stressiz bir yaşamı var. Çok yaşar bu adam yaşlanmaz. Rahat bir hayat sürüyor, Darısı herkein başına.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30