17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BURAK GÖDEKMERDAN AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI OLDU
Tarih: 21/01/2018
Kaynak: Kent Haber
BURAK GÖDEKMERDAN AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI OLDU
Ak Parti Bodrum İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanlığına atanan, Bodrum eski Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan'ın oğlu Burak Gödekmerdan, mazbatasını aldı.

Geçtiğimiz 10 Aralık’ta yapılan 6. Olağan İlçe Kongresini gerçekleştirip Ömer Özmen’in İlçe Başkanı olduğu Ak Parti’de şimdi de ilçe gençlik kolları başkanı belli oldu. 30 yaş kriterinden dolayı görevi devretmek zorunda kalan önceki başkan Muhammet Musa Orman'ın yerine Burak Gödekmerdan atandı.

Genel merkez tarafından atama ile göreve getirilen stajer avukat Gödekmerdan, bugün parti binasında Ak Parti genel merkez gençlik kolları başkan yardımcısı Osman Söyler, İl gençlik kolları başkanı Cengizhan Güngör, ilçe Başkanı Ömer Özmen ve teşkilat üyelerinin katıldığı törenle mazbatasını aldı.

Gödekmerdan yaptığı açıklamada; "Görüldüğü gibi ülke olarak zor bir süreçten geçmekteyiz. Ülkemiz ve bölgemiz üzerinde bir takım küresel güçler tarafından planlanmış yüzyıllık projeler hayata geçirilmeye çalışılırken, ülkemizin bekası için gece gündüz demeden çalışan Cumhurbaşkanımız ve Genel başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açtığı yolda ben ve teşkilatım olarak yılmadan bu dava uğruna Tüm gücümüzle çalışacağımızdan ve teşkilatımızın bize emanet ettiği bu kutsal görevi en iyi şekilde yerine getireceğimizden hiç kimsenin en küçük bir şüphesi olmasın" dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
alaka
22/01/2018
ne
ne alaa bu bodrumla

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30