17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ETRAFI ÇÖPLÜK, DURAĞI OCAKBAŞINA ÇEVİRMİŞLER!
Tarih: 21/01/2018
Kaynak: Kent Haber
ETRAFI ÇÖPLÜK, DURAĞI OCAKBAŞINA ÇEVİRMİŞLER!
Bodrum’da sık sık gündeme gelen gelişi güzel atılan hafriyat ve çöpler bu sefer Konacık Mahallesinde kötü görüntüler oluşturuyor.

Birkaç ay önce yerel basında çıkan haberlerin ardından Bodrum Belediyesi ekipleri tarafından temizlenen bölge, yine hafriyat ve çöplerle doldu. Konacık Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesinin çevresi hafriyat ve çöp ile dolarken, bölgede bulunan bir durak ise bazı vatandaşların alem yaptığı bir mekan haline dönüştü. Durağın içindeki oturma yerini masaya çeviren bazı kişilerin çevresine de oturmak için kaldırım taşlarından oturak yaptıkları görülüyor. Hemen durağın yanında yine kaldırım taşlarından yapılan mangal görülürken, bölgede sabah yürüyüşüne çıkan vatandaşlar gördükleri manzaraya tepki gösteriyor.

Bölgede yaşayan vatandaşlar ise hemen hemen her gece durak ve çevresinde ateş yakıp alkol alan vatandaşların bulunduğunu belirtirken, yetkililerin hem çevreye atılan hafriyat ve çöplere, hem de kendilerini rahatsız ederek cadde ortasında alkol alan vatandaşlara karşı önlem alınmasını istiyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
naim
22/01/2018
Alem
Bölgede Her Gece Gerek Araç içerisinde Gerek Yol Kenarında Alkol Alan Kişileri Görmek Mümkün Yerler Alkol ޞişeleri ve Tükettikleri Gıda Poşetlerinden Geçilmiyor.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30