17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
OKUL YARARINA KONSER
Tarih: 13/01/2018
Kaynak: Kent Haber
OKUL YARARINA KONSER
Turgutreis Belediye Konservatuvar Derneği Türk Müziği Korosu, şef Ahmet Sabancı yönetiminde bir konser verdi. Konserden elde edilen gelir Konacık Cahit Özvezneci İlköğretim Okulu’na aktarıldı.

Konacık Mahallesi’ndeki Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere müzik severler yoğun ilgi gösterdi. Program öncesi basın mensuplarını sorularını yanıtlayan şef Ahmet Sabancı, “Bu koronun amacı klasik repertuvarlardan oluşan bir konser sunmaktı. Bu ikinci konserimiz. Birinci konseri 2 yıl önce vermiştik. Biz konserlerimizden elde edilen geliri mutlaka bir hayır kurumuna ya da okula bağışlıyoruz. Koromuzda hemen her meslek dalından insan var. Doktor, mühendis gibi aklımıza gelen her meslekten hanımlar ve beyler var” diye konuştu.

Programın başında bir konuşma yapan Konacık Cahit Özvezneci İlköğretim Okul Müdürü Ahmet Karaboğa ise Turgutreis Belediye Konservatuvar Derneği Türk Müziği Korosu ile destek veren herkese dolayı teşekkür etti.

33 kişiden oluşan koro yaklaşık 2 saat süren konser boyunca klasik Türk Müziği’nin seçkin eserlerini seslendirirken dinleyenlerden yoğun alkış aldı.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Ahmet Karaboğa
14/01/2018
TEޞEKKÜR
Tek kelimeyle muhteşemdi.Başta ޞef Ahmet Sabancı ve Klasik Türk Müziği Korosuna ile Turgutreis Belediye Konservatuar Derneği Başkanı Erdal Kadeifciye teşekkür ediyorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30