17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
NALBANTOĞLU YİNE ADAY...
Tarih: 11/01/2018
Kaynak: Kent Haber
NALBANTOĞLU YİNE ADAY...
DTO Bodrum Yürütme Kurulu Başkanı Gündüz Nalbantoğlu, önümüzdeki aylarda yapılacak Deniz Ticaret Odası seçimlerinde tekrar aday olduğunu açıkladı.

DTO başkanı Gündüz Nalbantoğlu yaklaşan Deniz Ticaret Odası Bodrum seçimlerinde tekrar aday olmayacağı şeklindeki söylentilerin asılsız olduğuna dikkat çekti. Nalbantoğlu yaptığı açıklamada "İstanbuldayım. Bu arada burada Deniz Ticaret Odası toplantılarına katılıyorum. Aldığım duyumlara göre Bodrumdan önümüzdeki günlerde yapılacak oda seçimlerinde benim başkan adayı olmayacağım yolunda söylenti çıkarılmış. Ben önümüzdeki seçimde yine adayım" dedi.

DTO seçimlerinde başka adayların olmasının son derece normal olduğuna dikkat çeken Nalbantoğlu, kendisinin aday olmayacağı şeklinde çıkarılan söylentilerin ise kasıtlı olarak çıkarılmış olabileceğini belirterek "Oynanmak istenen oyun bana göre bize yakışmıyor. DTO şubeleri içinde deniz turizminde bizim kadar birikimi olan bizim kadar donanımlı ve aktif yok" dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Lygdamis
11/01/2018
taze kan gerekli
Mevcut odalar içinde en tecrübeli başkana sahibiz ama ya enerji? istanbul’da olmanız umarım sağlık nedenlerinden değildir? Bodrumun gelişmesi için taze enerjilere ihtiyaç var. Bodrum için hayırlısı olsun.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30