17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YALIÇİFTLİKLİ GENÇ SEVENLERİNİ ÜZÜNTÜYE BOĞDU!
Tarih: 07/01/2018
Kaynak: Kent Haber
YALIÇİFTLİKLİ GENÇ SEVENLERİNİ ÜZÜNTÜYE BOĞDU!
Yalıçiftlik'te kız arkadaşıyla yaşadığı sorunları çözemeyip bunalıma giren Adnan Kintas adlı genç, kendini asarak intihar etti.

Edinilen bilgilere göre, Yalıkçiftlik'te arıcılık-bal üretimi ve sahibi olduğu traktörle çalışarak geçimini sağlayan ve çevresinde çok sevilen bir insan olan 26 yaşındaki Adnan Kintas, kız arkadaşıyla yaşadığı sorunları çözemeyince bunalıma girdi. Girdiği bunalımdan bir türlü çıkamayan talihsiz genç, bugün kendisini asarak intihar etti. Saat 19:00 sularında evinin önündeki deponun içinde cansız bedeni bulunan Kintas'ın cesedi üzerinde inceleme yapan adli tabip ve olay yeri inceleme ekipleri, Kintas'ın yaklaşık 4 saat önce hayatını kaybettiğini belirledi. Olay mahalline gelen savcının talimatıyla Adnan Kintas'ın cesedi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Kintas'ın yaşamını kaybettiğini öğrenen yakınları ve arkadaşları ise üzüntüye boğuldu.

Öte yandan olayın hemen ardından Kintas'ın intihar anlarını cep telefonuyla kayıt altına aldığı yönünde edinilen bilgilerin de doğru olmadığı ortaya çıktı. Kent Haber'de bu yönde yer alan ifadelerden dolayı okurlarımız ve Kintas'ın acılı ailesinden özür diliyoruz.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Hüseyin Tekinay
08/01/2018
Güzel insan
Adnan' ım kara haberin yaktı geçti içimizi.Seni öğrencim olduğun günlerdeki güler yüzünle ve sonrasındaki çalışkanlığın ile hatırlayacağım. Allah yakınlarına sabır versin. Mekanın cennet olsun.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30