17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YENİLENEN BİTEZ CAFE YENİ YIL KUTLAMASIYLA AÇILDI
Tarih: 30/12/2017
Kaynak: Kent Haber
YENİLENEN BİTEZ CAFE YENİ YIL KUTLAMASIYLA AÇILDI
Yenileme çalışmaları tamamlanan Bodrum Belediye AŞ Bitez Cafe düzenlenen törenle açıldı. Açılış günü düzenlenen personele özel yeni yıl kutlamasında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, belediye çalışanlarıyla biraraya geldi.

Bodrum Belediye Başkanlığı tarafından, yılın son mesai günü geleneksel olarak düzenlenen yeni yıl kutlaması bu yıl, yenilenerek vatandaşların hizmetine sunulan Bodrum Belediye AŞ Bitez Cafe’de gerçekleşti. Düzenlenen açılış ve yeni yıl kutlamasına Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve eşi Hülya Kocadon ile Bodrum Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Gıda AŞ yöneticileri, Bodrum Belediyesi Koordinatörleri, birim müdürleri ve birim sorumluları ile Bodrum Belediyesi Personelinin yanı sıra, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, B.B.Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya ve kapanan Bitez eski Belde Belediye Başkanı Remzi Güngör katıldı.

Bodrum Belediye AŞ Genel Müdürü Hüseyin Yıldızhan açılışta yaptığı konuşmada; “Yenilenen Bitez Cafe ve Restaurant ile birlikte geçen sene yenilediğimiz Bitez Liman’ın açılış kokteyline hoş geldiniz. Bodrum Belediyesi Gıda AŞ olarak vizyonumuzdan hiç şaşmadan Bodrum halkına ve misafirlerimize en iyi en kaliteli ve en ekonomik hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bunu yaparken de ‘Bodrum halkı en iyi şeylere layıktır’ diyoruz ve en iyi tesisleri imal etmeye de devam ediyoruz” dedi.

‘İyi ki varsınız’ diyerek personelinin yeni yılını kutlayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise "Özellikle gerçekten böyle bir bereketli bir Bodrum gününde, hem bu kafenin açılışını hem de sizlerle beraber bir yılın kapanışını yaparak güzel bir yılın başlangıcında olmaktan son derece mutluyum, onurluyum, gururluyum. İyi ki varsınız arkadaşlar. Göreve geldiğimiz günden beri yaşamadığımız hiçbir şey kalmadı; seldi, darbeydi ve en sonunda depremi de yaşadık. Ve bakın, Bodrum sallanabilir ama Bodrum asla yıkılmaz, arkadaşlar. Bizi kimse yıkamaz, kimse de kusura bakmasın. Bu birlik bu beraberlik ve bu özveriyle çalışma olduğu müddetçe gerçekten birçok yöreye örnek oluyoruz. Bunun en basit örneği sadece şu cafe. Yetiştirilecek dediler ve yetiştirdiler. Bodrum Yarımadası’nın halkına ve misafirlerine hizmet eden bir şirketimiz bu, kar amaçlı değil. Biz sadece kamuya hizmet ediyoruz. Hepinizin yeni yılını kutlarken bugün bu kafede konuşabiliyorsak bugün bu kafeyi Bodrum halkına kazandıran geçmiş dönem belediye başkanlarımızdan Remzi kardeşimin de yeni yılını kutluyorum, ona da çok teşekkür ediyorum bu güzel kafeyi Bodrum Yarımadası’na kazandırdığı için. İçinizdeki hırs hiçbir zaman sevginizin önüne geçmeyecek bir yıl dileyerek hepinizi kutluyorum. Yeni yılda mutluluk, başarı ve sağlık diliyorum. İyi ki varsınız arkadaşlar. Sağ olun" dedi.

Konuşmaların ardından Bodrum Belediye AŞ’ye destek verenlere Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon tarafından teşekkür plaketi sunuldu. Çeşitli ikramların yapıldığı yeni yıl kutlamasında belediye çalışanları, mesai arkadaşlarıyla bir arada yeni yılı karşılamanın keyfini yaşadı.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30