17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
GÜMBET’TE VERİLEN POZ DÜNYADA MANŞETLERE TAŞINDI
Tarih: 25/12/2017
Kaynak: Kent Haber
GÜMBET’TE VERİLEN POZ DÜNYADA MANŞETLERE TAŞINDI
1997 yılında Bodrum’un Gümbet Mahallesi’nde tatil yapan iki çocuğun hikâyesi İngiliz basınında manşetlere taşındı.

1997 yılında aileleri ile birlikte Bodrum’un Gümbet Mahallesi’ne 2 haftalık tatile gelen Heidi ve Ed birlikte oyun oynayıp, sık sık birlikte zaman geçirdiler. Tatilin sonunda birbirlerinin en iyi arkadaşları olmuşlardı. 2 haftalık tatilin sonunda ise iki arkadaş ailelerinin yaşadığı Sheffield ve Londra kentlerine döndüler.

O günden sonra bir daha görüşmeyen çocuklar günün birinde kim olduklarını fark etmeden tekrar biraraya geldiler. Çocukluk zamanlarının en iyi arkadaşları, yıllar sonra birbirlerini unutmuş, bu seferde sevgili olarak biraraya gelmişlerdi. Genç çift uzun bir ilişkiye başladı. En sonunda evlenmeye karar verdiler.

Yıllar önce Gümbet'te çekildikleri çocukluk fotoğraflarına bakınca ise inanılmaz gerçeği fark ettiler. Heidi Savitt, 1997'de birlikte harika bir yaz geçirdiği ve en iyi arkadaşı olan Ed ile evlendiğini fark etti.

Heidi, "Hiç bir zaman kadere inanmadık ancak açık bir şekilde birlikte olmak bizim kaderimizdi" dedi. Çift Ağustos ayında, Derbyshire kentinde hayatlarını birleştirdi. Heidi'nin anne ve babası Keith and Kay ise bu olayı fark ettiklerinde çığlık attıklarını söylüyor.

İki gencin yaşadığı bu olay İngiltere ve Türkiye başta olmak üzere pek çok ülke basınında manşetlere taşındı.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30