17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KUZEYİN SOĞUĞU BODRUM'U ÜŞÜTTÜ
Tarih: 06/12/2017
Kaynak: Kent Haber
KUZEYİN SOĞUĞU BODRUM'U ÜŞÜTTÜ
Hafta başından bu yana tüm yurdu etkisi altına alana soğuk hava Bodrum’da da dün geceden itibaren etkili oluyor. İlçede hava sıcaklığı 6-7 derece düştü.

Balkanlar'dan gelen soğuk hava dalgası hafta başından itibaren yurdu etkisi altına aldı. Yurdumuzun kuzeyinde gece saatlerinden itibaren kar yağışları başlarken, Bodrum’da dün sabah kuzeyli yönlerden esmeye başlayan rüzgar, akşam saatlerinde şiddetini arttırarak devam etti. Kuzey yönlü rüzgarla birlikte hava sıcaklığı da 6-7 derece düştü. Bodrum Belediye Meydanı’nda yürüyüş yapan Mehmet Uyar isimli vatandaş “Bugün galiba kış sezonunun en soğuk gününü yaşıyoruz. Ben de hastalanmayayım diye sıkı giyindim” dedi.

İlçede günün en yüksek sıcaklığı ise 8-9 derece ölçülürken gece saatlerinde hissedilen hava sıcaklığını 3-4 dereceye kadar düşeceği tahmin ediliyor. Soğuk havanın bölgemizde Cuma gününe kadar etkili olması bekleniyor.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30