17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
HIRSIZLIK ANI GÜVENLİK KAMERASINDA!
Tarih: 13/11/2017
Kaynak: Kent Haber
HIRSIZLIK ANI GÜVENLİK KAMERASINDA!
Bodrum’da kimliği henüz belirlenemeyen bir şahsın, işyerinden cep telefonu çalma görüntüleri saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Edinilen bilgiye göre dün akşamüstü saatlerinde Tepecik Mahallesi Hamam Sokak üzerinde faaliyet gösteren Marina Lokantası isimli işyerinin sahibi Cihan işler, cep telefonunu işletme önündeki masanın üzerinde bırakarak, bir müşterisinin tost siparişini hazırlamak için mutfağa girdi.

İşler’in lokanta içerisinde girdiğini gören, 20’li yaşlardaki kimliği belirsiz bir şahıs, bir süre işletme etrafında yavaş hareketlerle dolaştı. Telefonun bulunduğu masanın yanına gelen şahıs, bir müddet daha etrafına bakındıktan sonra masadan telefonu alarak hızla bölgeden uzaklaştı.

Dışarı çıktığında telefonunu bıraktığı yerde göremeyen Cihan İşler, kısa süreli şok yaşadı. Daha sonra güvenlik kameralarını inceleyen İşler’in, konu ile ilgili polis ekiplerine müracaatta bulunacağı öğrenildi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30