17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
EZGİNİN GÜNLÜĞÜ KULE BAR'DA SAHNE ALDI
Tarih: 07/04/2011
Kaynak: Kent Haber
EZGİNİN GÜNLÜĞÜ KULE BAR'DA SAHNE ALDI
Bodrum gece hayatına yaz-kış getirdiği solukla geçtiğimiz günlerde 5'inci yılını dolduran Kule Rock City, yeni yılını müşterileriyle "Ezginin Günlüğü" konserinde kutladı.

Eğlence dünyasına kapılarını 1 Nisan 2006 tarihinde açan Kule Rock City, açıldığı günden beri sunduğu ortam ve özellikle kış aylarında düzenlediği etkinliklerle Bodrum'un tüm yıl boyunca sürdürülen gece hayatına damgasını vuran klüplerden biri oldu.

"Kule Rock Sahnesi" adı altında bugüne kadar onlarca konser düzenleyen, milli bayramlarda ve özel günlerde verdiği partilerle adını duyuran Kule Rock City'de, Moğollar, Alev, Ogün Sanlısoy, Yeni Türkü, Badem, Babazula, Pinhani ve Marsis konser veren grup ve sanatçılardan bazıları.

Kule Bar'ın son konukları sevilen grup Ezginin Günlüğü oldu.5-6 Nisan tarihlerinde sahne alan grup, Bodrumlulara keyifli iki gece yaşattı.Grup üyeleri, çaldıkları şarkılarla mekânı dolduran onlarca kişiye adeta müzik ziyafeti yaşattı. Şarkılara zaman zaman mekânı dolduran onlarca kişi de eşlik etti.

Konser hakkında Kent Haber'e bilgiler veren Kule Bar İşletme Müdürü Murat Oğan, kış aylarından bu yana düzenledikleri konserlerden bir yenisini daha gerçekleştirdiklerini ifade ederek şunları söyledi:

"15 günde bir düzenli olarak konserler yapıyoruz, bugün de Ezginin Günlüğü grubunun konseri vardı 5-6 Nisan'da çokta talep vardı, hatta kapıdan insanları çevirmeye başladık bu gece. Yaza girerken böyle hareketli olması bizim de çok hoşumuza gidiyor, gece hayatı yavaş yavaş canlanıyor. Konserleri genelde kışın düzenliyoruz."
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30