Film Sahnelerini Andıran Kazada 3 Kişi Yaralandı!

Bodrum’da freni tutmayan cipin karıştığı ve film sahnelerini andıran kazada 2’si çocuk, 3 kişi yaralandı. 

Film Sahnelerini Andıran Kazada 3 Kişi Yaralandı!
Kaza, Çırkan Mahallesi Kayalık Sokak’ta meydana geldi

Bodrum’da freni tutmayan cipin karıştığı ve film sahnelerini andıran kazada 2’si çocuk, 3 kişi yaralandı. 

Kaza, Çırkan Mahallesi Kayalık Sokak’ta meydana geldi. Yokuş aşağı inen Emel Aslan idaresindeki 48 AAJ 094 plakalı cipin henüz belirlenemeyen bir nedenle frenleri tutmadı. Bir anda hızlanan araç, düzlüğe inip sokak kenarındaki beton elektrik direğine çarptı. Çarpmanın şiddetiyle elektrik telleri koparken, tellerin düştüğü otluk alanda yangın başladı. 

Direğe çarptıktan sonra duramayan cip, bu sefer geri geri gitmeye başladı. Aracı durduramayan sürücü Aslan, seyir halindeki aracından inip otomobilde bulunan 2 çocuğunu kurtarmaya çalıştı. Araçtan inmeye çalışan çocuklar aracın kapısında sıkıştı. Geri geri giden araç, bölgedeki çöp konteynerini de sürükleyerek yoluna devam etti. 

Durumu fark eden bölgedeki bir vatandaş, kazazedelerin yardımına koştu. Çocuklardan biri aracın altında kalmak üzereyken el frenini çeken vatandaş, olayın daha kötü bir sonla bitmesini engelledi. 

İhbar üzerine bölgeye 112 Acil Sağlık, itfaiye, polis, ADM Elektrik ekipleri sevk edildi. Ekipler, yaralılara müdahale ederek ambulansa aldı. Hastaneye kaldırılan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi. 

Elektrik tellerinin kopmasıyla küçük bir alanda başlayan yangın ise hızla söndürüldü. ADM Elektrik ekipleri de kopan tellerle ilgili çalışma başlattı. Polis, kazayla ilgili inceleme yaptı.