En Lezzetli Festival Başladı

İlki geçtiğimiz yıl düzenlenen Kraft Yaşam Festivali, Cuma günü düzenlenen etkinlikler ve konserlerle başladı.

En Lezzetli Festival Başladı

İlki geçtiğimiz yıl düzenlenen Kraft Yaşam Festivali, Cuma günü düzenlenen etkinlikler ve konserlerle başladı.

Bodrum’un yerel değerlerini öne çıkartmayı hedefleyen Kraft Yaşa ekibi tarafından, Bodrum Belediyesi'nin ve Bodrum Ticaret Odası'nın da destekleri ile gerçekleşen festival rüzgarlı havaya rağmen oldukça renkli görüntülerle başladı. Öğle saatlerinde misafirlerini ağırlamaya başlayan festivalde gün içerisinde birbirinden eğlenceli oyunlar gerçekleşti. Üreticiler ile tadım, Beer Yoga ile devam eden etkinliklerde Serdar Güler CYR WELLS gösterisi ile izleyicileri büyüledi. Festivalde Ethernal Flames Fire Show ateş gösterisi nefesleri keserken, ardından gerçekleşen Ajda&Aura konserinde seslendirilen şarkılara tüm katılımcılar eşlik etti. Gece Dj Emre Öğütçü'nün performansıyla sona erdi.

Zanaat ürünleri, yerel içecekler ve el işi ürünlerin sunulduğu festivalde Cumartesi akşamı Alican Demirtaş ve Superbad, Pazar Akşamı ise The Ayılar konserleri ile gün içerisinde oyunlar, gösteriler ve workshoplar gerçekleşecek. 

Mustafa Yavaş ve Meral Kurt'un öncülüğünde kurulan Kraft Yaşa tarafından gerçekleşen organizasyonda, Türkiye'nin birçok bölgesinden gelen 8 yerel içecek firması da 29 çeşit bira sunarken yiyecek stantlarında da tadımlar yapılacak.  

Festivalin ilk gününde olumsuz hava koşullarına rağmen çok keyifli saatler geçirdiklerini ifade eden Mustafa Yavaş, “Birbirinden değerli kraft ürünleri, zanaatkarları burada ağırlıyoruz. Bu sene ikincisini gerçekleştirdiğimiz festivalimizde her akşam bir konser var. ilk gün oldukça eğlenceli geçti, hafta sonu tüm Bodrumluları” dedi.

Ortakent Yahşi Kafe Müskebi Yalısı sahilinde gerçekleşecek olan Kraft Yaşam Festivali her gün 12:00 - 24:00 saatleri arasında misafirlerini kabul edecek.