Dünyaca Ünlü Yıldız Bodrum'da

Dünyaca ünlü şarkıcı Rita Ora da bu yıl Bodrum'u tercih eden ünlü isimler kervanına katıldı. Türkiye'ye kardeşiyle gelen ünlü yıldızın tatili dünya basınında da yer buldu.

Dünyaca Ünlü Yıldız Bodrum'da

Dünyaca ünlü şarkcı Rita Ora da bu yıl Bodrum'u tercih eden ünlü isimler kervanına katıldı. Türkiye'ye kardeşiyle gelen ünlü yıldızın tatili dünya basınında da yer buldu.

Geçtiğimiz haftalarda tatilini Bodrum'da geçiren İngiliz yıldız Kelly Brook'un ardından bu kez de Rita Ora ilçeye geldi. Türkiye tatili dünya basınında da yer alan 28 yaşındaki ünlü şarkıcı Bodrum'da olduğunu Instagram paylaşımıyla duyurdu.

Ora "Eylül ayı programıma başlamadan önce beş tam gün tatilim olduğu için çok mutluyum. Deniz, güneş, kum benim için" dedi. Rita Ora'ya Bodrum'da Lisa Marie adlı bir arkadaşı ve kardeşi Elena Ora eşlik ediyor.

Ünlü kız kardeşler, The Bodrum Edition adlı otelde kaldı. İlk iki gün deniz keyfi yapan güzeller, dün merkeze inip alışveriş yaptı. Ünlü şarkıcının kardeşi Elena, Instagram hesabında girdikleri bir aktardan fotoğraf paylaştı. "Çay alışverişi yapıyoruz" ifadesini kullanan İngiliz kardeşlerin 53 yaşındaki psikiyatr anneleri Vera Ora da bu paylaşımın altına, "Bana biraz Yasemin çayı getirir misin?" yorumunu yaptı. Bir başka yakınları da "Oraya kadar gitmişken Türk lezzetlerini de getir. Baklavayı unutma" şeklinde yorum yaptı. Güzeller de siparişleri not alıp, paket yaptırdı.