Cengiz'e Belediyede Hüzünlü Veda...

Geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Cengiz Enç için Bodrum Belediyesi önünde bir tören gerçekleştirildi. 

Cengiz'e Belediyede Hüzünlü Veda...
array(6) { ["banner_size_id"]=> int(2) ["campaign_id"]=> string(2) "11" ["banner"]=> string(46) "uploads/images/image_728x120_5e45cb154802b.jpg" ["banner_text"]=> string(16) "Demiroğlu Yatay" ["banner_url"]=> string(34) "https://www.demirogludemir.com.tr/" ["banner_hash"]=> string(64) "56f316c6d2c97fcf03022f2e0b7a9b1447ded201afecc3fe6bbc8c70cc3a83de" }

Geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Cengiz Enç için Bodrum Belediyesi önünde bir tören gerçekleştirildi. 

Uzun yıllar Bodrum Belediyesi’nde zabıta olarak görev yapan ve bir süre önce belediyenin çağrı merkezinde çalışmaya başlayan, evli ve 1 çocuk babası 41 yaşındaki Cengiz Enç, Cumartesi akşamı Bodrum Kızılağaç yolunda meydana gelen trafik kazasında ağır şekilde yaralandı. 

Dün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Enç için bugün belediye önünde bir tören düzenlendi. 

Törene, ailesi ve yakınlarının yanı sıra Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile beraber yüzlerce kişi katıldı. Enç’in ailesi uzun süre tabuta sarılarak gözyaşı döktü. Aile bireylerinin ayakta durmakta zorluk çektikleri görüldü. 

Burada bir konuşma yapan Başkan Aras, duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade etti:

“Kendisi dünya iyisi bir insandı. Maalesef biliyorsunuz taksirat böyle. Yaratan kimi ne zaman alacak belli değil. O şimdi aramızdan ayrıldı. Onu yaratana teslim ediyoruz. Allah taksiratını affetsin. Ona haklarımız sonuna kadar helal olsun. Bizler de bundan sonra onun emanetine sahip çıkmaya söz veriyoruz. Babası babamızdır. Eşi ablamızdır, bacımızdır. Ailesi ailemizdir, çocuğu çocuğumuzdur. Sonuna kadar sahip çıkmaya buradan ant içiyoruz, söz veriyoruz. Allah rahmet eylesin. Kederli ailesine ve sizlere Allah’tan sabırlar niyaz ediyorum” dedi.

Helallik alınıp dua okunmasından sonra Enç’in cenazesi toprağa verilmek üzere gözyaşları arasında Kızılağaç Mahallesi’ne uğurlandı.