Caddeyi Savaş Alanına Çevirdiler!

Gümbet’te çoğunluğunu kadınların oluşturduğu 2 tatilci grubunun saç saça, baş başa kavga anları kameralara yansıdı. 

Caddeyi Savaş Alanına Çevirdiler!

Gümbet’te çoğunluğunu kadınların oluşturduğu 2 tatilci grubunun saç saça, baş başa kavga anları kameralara yansıdı. 

Olay, dün öğleden sonra Gümbet Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde yaşandı. Çoğunluğunu kadınların oluşturduğu tatilci 2 grup arasında bir iddiaya göre yan bakma, başka bir iddiaya göre ise içinde 10 bin Lira para ve cep telefonunun bulunduğu bir çantanın çalınması mevzusundan tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine ilk olarak 2 erkek caddede tekme tokat dövüşmeye başladı. Yakınlardaki bir marketin içinde devam eden erkeklerin kavgası, daha sonra kadınlar arasında başladı. 

Saç saça baş başa birbirlerine giren kadınları ayırabilmek için çevredeki vatandaşlar yoğun çaba harcasa da, başarılı olamadı. Birbirlerini yerlerde sürükleyen 2 kadın grubunu ayırmak hiç de kolay olmadı. 

Taraflar bir süre sonra ayrılırken, gruplardan biri olay yeri yakınındaki konakladıkları otele girdi. 

Diğer grup ise önce bölgedeki marketin önündeki şişeleri kırıp mallarına zarar verdikten sonra, arkalarından karşı tarafın kaldığı otele girmek isteyince otel çalışanları tarafından engellendi. Otel çalışanları ve diğer gruba ağza alınmayacak küfürler eden kadınların, olay mahalline gelen polis ekiplerine de mukavemet gösterdikleri öğrenildi. 

Polise mukavemet gösteren birkaç kişinin gözaltına alındığı bildirildi.  

Kavganın yaşandığı markette de maddi hasar oluştu.