Unutamayacakları 2 Gün Geçirdiler

Aydın ve Nazilli’deki Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Sevgi Evleri'nde yaşayan 25 çocuk, Bodrum’da Bodrum Belediyesi ile hayırseverlerin 2 gün misafiri oldu.

Unutamayacakları 2 Gün Geçirdiler

Aydın ve Nazilli’deki Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Sevgi Evleri'nde yaşayan 25 çocuk, Bodrum’da Bodrum Belediyesi ile hayırseverlerin 2 gün misafiri oldu. 07-14 yaş gurubundaki çocuklar 2 gün boyunca Bodrum’da unutamayacakları vakitler geçirdiler. 

Misafir çocuklar, beraberlerindeki öğretmenleri ile birlikte Bodrum Belediye Başkanı Vekili Emel Çakaloğlu’na da bir teşekkür ziyaretinde bulundular. Başkanlık Makamı’nda misafirlerini öperek karşılayan Çakaloğlu içlerinden bazı çocukları başkanlık koltuğuna oturtarak isteklerini sordu, ziyaretin sonunda da onlara günün anısına içerisinde çeşitli okul malzemelerinin olduğu çantalar hediye etti. 

Daha sonra Başkan Vekili Emel Çakaloğlu ile birlikte Bodrum Deniz Müzesi’ni gezerek, müzede yer alan maket Bodrum teknelerini ve eşsiz deniz kabuğu koleksiyonları inceleyen çocuklar, Yahşi’deki at çiftliğine geçerek burada bulunan hayvanları yakından tanıma imkanına sahip oldular. 

Bodrum’da bulundukları süre içinde boş zamanlarında kaldıkları otelin deniz ve havuzunda doyasıya eğlenen çocuklar, unutamayacakları 2 gün geçirdiler. 

Çocuklara öğle ve akşam yemekleriyle yardımcı olan ve çeşitli hediyeler veren Gümüşlük esnafı ile iş insanları da, onları Bodrum’da ağırlamaktan ve mutlu görmekten tarifsiz bir memnunluk duyduklarını söylediler. 

Bodrum’da geçirdikleri 2 gün boyunca mutlulukları yüzlerinden okunan çocuklar buruk bir şekilde Bodrum’dan ayrılırken, kendilerine bu imkanı sağlayan herkes teşekkür ettiler.