Bodrum'da Survivor Final Heyecanı...

Bodrum'da Survivor Final Heyecanı...
Survivor yarışmasının bu yılki final heyecanı Bodrum’da yaşanıyor.

Acun Medya tarafından organize edilip, TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasının bu yılki final heyecanı Bodrum’da yaşanıyor. Yarışma bu akşam yapılacak final programıyla sona erecek.

Dün akşam Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışmasının yarı finalinin gerçekleştirildiği Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği gösteri alanı, yerli ve yabancı çok sayıda izleyici ile dolup taştı. Yarışmanın heyecanına Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve Başkan Yardımcısı Turgay Kaya da katıldı.

Yoğun bir ilginin olduğu gecede Survivor programının yayınlandığı alana girmek isteyen vatandaşlar, Bodrum Kalesi önünde yoğunluk oluşturdu. Ayrıca İskele Meydanı’na da program için dev ekran kuruldu. Programın çekildiği Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği’ne giremeyen vatandaşlar, programı buradaki dev ekrandan takip etti. 

Programda Bodrum'un kendisi için çok özel bir yere sahip olduğunu ifade eden Ilıcalı, final fikrinin ise bir davetle ortaya çıktığını söyledi. Ilıcalı, "Benim çok sevdiğim bir beldemiz Bodrum. Annemlerle Bodrum'a ilk gittiğimde 10 yaşındaydım. O yaştan beri her yaz Bodrum'a geldim. Benim için olmazsa olmaz bir yer. Finali burada yapma fikri bir davetle ortaya çıktı. Sevgili Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras bizimle birlikte bu akşam. Bodrum'a bizi davet ettiler. Bizi ve tüm ekibi çok güzel de ağırlıyorlar. Türkiye- Yunanistan projesi ve finalinde Bodrum olayı çok güzel oldu. Komşu ada Kos'tan da buraya gelen seyircilerimiz var. Dostluğun kardeşliğin her dakika hissedildiği bir projenin finali de böyle olabilirdi" ifadelerini kullandı.

Konuklara Yunanca ve İngilizce hoşgeldiniz diyerek konuşmasına başlayan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ise Bodrum'u seçtikleri için Acun Ilıcalı'ya teşekkür ederek, "Acun ve Sakis öncelikle geldiğiniz için ben teşekkür ederim. Türk Yunan dostluğunu burada yaşıyoruz. Finalin Bodrum'da yapılması ayrı bir anlam kattı. Survivor markasını da Bodrum markasına katmış olduk böylece" dedi.

Survivor Türkiye Yunanistan'da Türk yarışmacılar arasında son ikiye kalan isimler de dün gece belli oldu. Yarı finale kalan Seda, Okay ve Yusuf arasında yapılan SMS oylamasına göre büyük finalde son ikiye kalan yarışmacılar; Yusuf ve Seda oldu. Yunan yarışmacıları arasında sona kalan iki isim ise Dalaka, Afroditi, Nikos ve Dimitra'nın SMS oylamasının sonunda, Dimitra ve Dalaka oldu...

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışması, Pazartesi akşamı Bodrum Kalesinde düzenlenecek final programıyla sona erecek.     

Çok sayıda vatandaş final programını Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği'nde canlı izlemek için girişimlerde bulunurken, yarışma alanına ise sadece davetiyesi olanların alındığı öğrenildi.