Bodrum Lokumu İle Karşılandılar

Torba Uygulama Noktası’ndan ilçeye giriş yapan tatilciler, Bodrum lokumu ile karşılandı. 

Bodrum Lokumu İle Karşılandılar

Torba Uygulama Noktası’ndan ilçeye giriş yapan tatilciler, Bodrum lokumu ile karşılandı. 

Kurban Bayramı dolayısıyla Bodrum’a gelen çok sayıda araç, Torba Uygulama Noktası’nda kontrol ediliyor. Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ve Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu da Torba Uygulama Noktası’na gelerek trafik uygulamasını yakından inceledi. Bodrum'a gelen tatilcilere hoş geldiniz deyip bayramlarını kutlayan Kaymakam Yılmaz, sürücülere dikkatli olmaları konusunda uyarılarda da bulundu.

Kaymakam Yılmaz, tatilcilere Bodrum mandalinasından yapılan lokumdan ikram etti. Uygulamadan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden tatilciler de Yılmaz ve beraberindekilere teşekkür etti. 

Kaymakam Bekir Yılmaz, basın mensuplarına yaptığı açıklamada Bodrumluların ve tatilcilerin bayramını kutlayarak şunları söyledi;

“Biliyorsunuz Bodrum çok önemli bir turizm merkezi. Bu bayram dönemlerinde nüfusumuz çok artıyor. Tabi bu her alanda sorunları büyütüyor. Trafikte de ciddi sorunlar oluşuyor. Biz tüm arkadaşlarımızla trafikle ilgili ve ilçedeki misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için gerekli her türlü tedbiri aldık. Trafik denetimi de bunlardan birisi. İşte bu noktada da emniyet müdürümüzle birlikte denetim yapıyoruz, vatandaşlarımızla sohbet ediyoruz. Bayramlarını kutluyoruz” ifadelerini kullandı.