Bıçak ve Silahla Dehşet Saçtı!..

Milas’ta bir şahıs tarafından bıçaklandıktan sonra tüfekle vurulan kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Bıçak ve Silahla Dehşet Saçtı!..

Milas’ta bir şahıs tarafından bıçaklandıktan sonra tüfekle vurulan kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Jandarma ekipleri, bıçaklı tüfekli saldırı sonrasında kadının evini ateşe verdikten sonra kayıplara karışan katil zanlısının yakalanması için çalışma başlattı.

Edinilen bilgiye ve iddiaya göre; Şerafettin Gürsoy isimli şahıs, bir süre önce A.G. ile evlenen eski eşi S.G.’nin yaşadığı Milas’a bağlı Akkovanlık Mahallesi’ne geldi. Çifti aradığı öne sürülen Şerafettin Gürsoy, A.G. ve S.G.’yi bulamayınca A.G.’nin annesi Şengül Gürsoy’a bıçakla saldırdı.

Şerafettin Gürsoy, yaralı halde komşularının evine kaçarak saklanmaya çalışan Şengül Gürsoy’u evde yakalayarak yanında getirdiği av tüfeğiyle ateş etti. 
Görgü tanıklarının ifadesine göre, Şerafettin Gürsoy olayın ardından Şengül Gürsoy’un evi ve park halindeki otomobili ateşe verdi.

Yangın itfaiye ekiplerinin çalışmasıyla söndürülürken, bıçaklandıktan sonra tüfekle vurulan Şengül Gürsoy, ağır yaralı olarak kaldırıldığı 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Ölüm haberini alan Gürsoy ailesinin yakınları, hastane önünde sinir krizi geçirdi.

Olay yerinde incelemelerde bulunan jandarma ekipleri ise katil zanlısının yakalanması için geniş çaplı çalışma başlattı.