Bayram Neşesi Oasis'te...

Oasis, Ramazan Bayramı’nda eğlence dolu etkinliklerini ziyaretçileri ile buluşturacak. Birbirinden farklı ve keyifli müzik gruplarının performanslarını sergileyeceği Oasis Sahne’de ziyaretçilerin ilgiyle izleyeceği dans gösterileri de gerçekleşecek

Bayram Neşesi Oasis'te...
Oasis, Ramazan Bayramı’nda eğlence dolu etkinliklerini ziyaretçileri ile buluşturacak

Oasis, Ramazan Bayramı’nda eğlence dolu etkinliklerini ziyaretçileri ile buluşturacak. Birbirinden farklı ve keyifli müzik gruplarının performanslarını sergileyeceği Oasis Sahne’de ziyaretçilerin ilgiyle izleyeceği dans gösterileri de gerçekleşecek. Bayram programı içerisindeki çeşitli çocuk atölyeleri, parkur ve sokak oyunları, maskotlar ve yüz boyama ile Bodrumlular ve tatilciler bayramda eğlenceye doyacak.

Bodrum’un yaşam merkezi Oasis, her bayram olduğu gibi bu bayramda da birbirinden eğlenceli etkinlikler ile ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatacak. 4 – 5 – 6 Haziran tarihlerinde, 14.00 – 18.00 saatleri arasında Oasis’te, görsel bir şölene dönüşen bubble show, çocukların yaratıcılıklarını geliştirirken eğlenmelerini sağlayan çocuk atölyeleri, geçmişten günümüze devam eden çocukların keyifle oynadığı parkur ve sokak oyunları, maskotlar ve yüz boyama ile çocuklar şeker tadında bir bayram yaşayacak.

Büyük küçük herkesi eğlendirecek bayram etkinliklerinde, 4 – 8 Haziran tarihleri boyunca her gün, 19.00 – 22.00 saatleri arasında, Oasis Sahne’de Bodrum’un sevilen müzik gruplarından Tunayt, Party People, Flipside Band, Aylin Aksu ve Sis’n Bros’un canlı müzik performansları ve 18.00 – 18.30 saatleri arasında, dünya genelinde çeşitli ödüllere sahip Sea Shine Dans Akademisi dansçıları tarafından sahnelenecek dans gösterileri ile Oasis Sahne’de görsel bir şölen sunulacak.

Alışveriş merkezi içerisindeki seçkin markaların çeşitli bayram indirimleriyle karşılaşacak ziyaretçiler, eğlencenin yanı sıra alışverişin keyfini de bu bayramda Oasis’te çıkaracak.