Başkan Aras, Ak Parti İftarına Katıldı

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği iftar programına katıldı. 

Başkan Aras, Ak Parti İftarına Katıldı

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği iftar programına katıldı. 

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nca Bodrum Pazaryeri’nde düzenlenen iftar programına CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Aras ile yardımcısı Ummuhan Yurt, Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile çok sayıda vatandaş katıldı. 

Dualarla oruçların açılıp iftar yemeğinin yenmesinin ardından bir konuşma yapan İlçe Başkanı Ömer Özmen, şunları söyledi:

“Bugün ayrım yapmadan davetimize icabet eden Sayın Belediye Başkanımıza, Belediye Başkan Yardımcısına ve CHP İlçe Başkanına tekrar hoş geldiniz, şeref verdiniz diyorum. Hepimiz siyaset yapıyoruz, farklı kulvarlarda olsak da siyaseti halka hizmet için yaptığımızdan, buradaki hoşgörüden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bu yemekte emeği geçen, maddi ve manevi katkı veren herkese teşekkür ediyorum. Afiyet olsun” dedi. 

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ise “Bu mübarek Ramazan gününde bizleri bir araya getiren Sevgili Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Teşkilatına, ayrıca yine bu mübarek günde böyle bir yemeğin verilmesine vesile olan bütün Bodrumlu kardeşlerime, sevgili dostlarıma, esnaflarıma çok teşekkür ediyorum, şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Malumunuz Ramazan ayı kardeşlik, dayanışma, hoşgörü, birbirinin derdini, komşusunun açlığını bilme, anlama ve destek olma ayıdır. Tuttuğunuz oruçlar, ettiğiniz dualar hayırlı olsun. Yüce rabbim sizlere yardımcı olsun. Bizleri davet ettiğiniz için tekrar tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte güzel Bodrumumuzda daha nice dayanışma gecelerinde, nice Ramazan bayramlarında, malumunuz önümüz bayram, hep birlikte kol kola, dostça, kardeşçe yaşarız. Sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum, afiyet olsun” dedi.  

Konuşmaların ardından Başkan Aras ve beraberindekiler, Ak Parti İlçe Başkanı, ilçe yönetimi ve diğer partililerle vedalaşarak Pazaryerinden ayrıldı.