Ay Işında Sıla...

Uzun bir aradan sonra geçtiğimiz günlerde Bodrum’da hayranlarıyla buluşan Sıla, dün akşam yine Antik Tiyatro’da sahnedeydi.

Ay Işında Sıla...

Uzun bir aradan sonra geçtiğimiz günlerde Bodrum’da hayranlarıyla buluşan Sıla, dün akşam yine Antik Tiyatro’da sahnedeydi. Bodrum’un yine büyük ilgi gösterdiği konserde sahneye kabarık saçlarıyla çıkan Sıla büyük beğeni topladı.

Dolunay ışığının sahneye kadar vurduğu konserde, sesi, enerjisi ve kıyafetleri ile ışıldayan Sıla, hayranlarının tezahüratları karşısında, “Asıl siz ışıl ışılsınız” diyerek karşılık verdi.

Sezen Aksu’nun yazdığı yeni şarkısı ‘Zeybek’ de dinleyicileri tarafından kısa sürede sevilen Sıla’ya daha önceki Bodrum konserinde olduğu gibi zeybek oynayan minik efe Çağıl Ayaz eşlik etti. Karya Çiçekleri'nden Çağıl Ayaz, hocaları Akın Rüştü Fetvacı'nın tasarladığı zeybek dansını oynadı. 

Yoğun alkış alan performansı sonunda kendisine teşekkür eden Sıla’ya, “Asıl biz size teşekkür ederiz, binlerce yıllık geçmişi olan bu yerlerde konser verip buraları hala yaşattığınız için” diyen Çağıl Ayaz, büyük alkış aldı. 
 
Seyircisinin yoğun katılımı ve coşkusuyla gerçekleşen konserde, Sıla da gece boyunca konuklarıyla sohbet etti.

Ünlü sanatçı Sıla, bugün de(Cuma) Antik Tiyatro'da sahneye çıkacak.