Antik Tiyatro'da Sıla İzdihamı...

Bodrum Antik Tiyatro'da sahne alan ünlü sanatçı Sıla'nın konserinde, adeta izdiham yaşandı.

Antik Tiyatro'da Sıla İzdihamı...

Bodrum Antik Tiyatro'da sahne alan ünlü sanatçı Sıla'nın konserinde, adeta izdiham yaşandı. 10 Mayıs’tan beri Bodrum'a postu serdiğini ve sahneye çıkmadığını söyleyen Sıla, “Öyle özlemişim ki sahneleri, konuşamayacak kadar bir özlem olmuş sizlere” dedi. 

Konserin başında dinleyicilerini çok özlediğini belirten Sıla, çok heyecanlı olduğunu ifade ederek "O kadar uzun zaman oldu ki sahneye çıkmayalı. Ben 10 Mayıs’ta geldim Bodrum'a postu serdim. O zamandan bu yana ne sahne, ne bir şey. Biraz arınmak ve iyileşmek amaçlı, çok da iyi geldi ama öyle özlemişim ki sahneleri konuşamayacak kadar bir özlem olmuş sizlere. İnsan sanıyor ki bütün bildiklerini unutuyor. Diyorum ki bizim çocuklara, biz ne yapıyorduk sahnede. Onlarda ‘ne yapacağız çıkacağız topumuzu oynayacağız' diyorlar. İyi bir konser olmasını diliyorum. Heyecanım 2'inci şarkıda dinecek gibi. Dinmezse de biz bizeyiz" ifadelerini kullandı. 
 
KARANFİL ŞİMDİDEN DİLLERDE

Konseri dinlemeye gelen izleyiciler girişte karanfillerle karşılandı ve her konuk elinde bir karanfille konser alnına girdi. Bodrum konserine yeni şarkısı ‘Karanfil’ ile başlayan Sıla’ya dinleyicileri de hep bir ağızdan ellerinde karanfillerle eşlik etti. Sıla ise “Şarkıyı bi kere tam öğrenmemişsiniz onu bir baştan söyleyeyim” diyerek konukları güldürdü.

YENİ İMAJIYLA IŞIL IŞIL

Uzun süredir kısa saçlı olan Sıla, Bodrum konserinde uzun saçlı yeni imajıyla da büyük beğeni topladı. Konserin ilk yarısında Alessandra Rich imzalı ışıl ışıl uzun bir elbise ile çıkan Sıla, ikinci yarıda ise A46’dan tek omuzlu bir kıyafet giydi.
 
BODRUM’DA ZEYBEK GECESİ

Sezen Aksu’nun yazdığı yeni şarkısı ‘Zeybek’i de Bodrum’da dinleyicisi ile buluşturan Sıla’ya Türkiye Şampiyonu Karya Çiçekleri'nin efelerinden Çağıl Ayaz eşlik etti. Turizmci Mehmet Ayaz'ın oğlu olan Çağıl Ayaz, şarkının sonunda Sıla’ya bir de kolye hediye etti. Minik efe performansıyla izleyenlerden büyük alkış aldı.