Ahter Kutadgu Okurlarıyla Buluşuyor...

Ahter Kutadgu, bir babanın kızlarına sıcak ve samimi öğütleriyle dolu ilk kitabı, "Kızlarıma Notlar"ın imza gününde okurlarıyla buluşuyor.

Ahter Kutadgu Okurlarıyla Buluşuyor...

Ahter Kutadgu, bir babanın kızlarına sıcak ve samimi öğütleriyle dolu ilk kitabı, "Kızlarıma Notlar"ın imza gününde okurlarıyla buluşuyor. Kızlarıma Notlar dışında, Bülent Demirdurak ile birlikte Anadolu üzerine yazdığı 2 kitabı daha bulunan Kutadgu, Cumartesi günü 17:00-19:00 saatleri arasında İmge Kitapevi'nde kitaplarını okurları için imzalayacak. 

Uzun yıllar Türkiye'nin en önemli şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapan, son görevi Doğan Holding Başkan Yardımcılığı görevinden ayrıldıktan sonra ise Bodrum'a yerleşen Avukat Ahter Kutadgu, yazarlık kimliğine geçtiğimiz haftalarda Kent Tv ve Radyo Halikarnas'ta yapmaya başladığı "Güzel Şeyler De Oluyor" adlı programla, radyo ve televiyon program yapımcı-sunuculuğunu da eklemiş çok yönlü bir kişilik.   

25 Mayıs Cumartesi günü saat 17:00 - 19:00 saatleri arasında İmge Kitabevi & Kafe'de düzenlenecek imza gününde okurları ile buluşacak olan, üç kız babası Ahter Kutadgu’nun ilk kitabı "Kızlarıma Notlar", bir babanın kızlarına sıcak ve samimi öğütlerini içeriyor. Doğan Novus yayınlarından çıkan kitapta Kutadgu, bugüne kadar en yakınlarıyla paylaştıklarını açık bir yürekle okuyucularla paylaşmış. Birkaç saatte okunacak akışta, sade, samimi bir dille yazılan kitapta, yazar sadece kendi yazılarına yer değil, kıymet verdiği kişilerin yazılarına da yer vermiş. Bu da, kitabı daha da okunur kılıyor.

“Bu kitap bir hatırlatmadır. Akıl ve vicdan sahibi insanlara aslında farklılıklarımızdan çok, ortak değerlerimizin olduğunun naçizane hatırlatmasıdır” sözüyle kitabını tanımlayan yazar, kitapta ‘özgürlük’ konusuna sıkça değinmiş. 

Bodrumlu kitapseverleri imza gününe davet eden Ahter Kutadgu "Bir kitap yazıyorsunuz, duygu ve düşüncelerinizi paylaşıyorsunuz. Binlerce insan bunu gönüllü olarak satın alıyor ve duygu ve düşüncelerinizi onlarla paylaşmış oluyorsunuz. Bir birlik oluşuyor, bir buluşma oluşuyor. İşte bu buluşmayı karşılıklı bir araya gelerek zenginleştirmek çok daha keyifli olacak diye düşünüyorum. Hepinizi bekliyorum, sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.