7 Yaşındaki Elif İçin Moral Etkinliği

9 ay önce beyin kanseri teşhisi konulan 7 yaşındaki Elif Esma Şahin için Türkbükü Mahallesi’ndeki okulunda bir moral etkinliği gerçekleştirildi.

7 Yaşındaki Elif İçin Moral Etkinliği
Etkinlikte ünlü şarkıcı Altay da sahne aldı.

9 ay önce beyin kanseri teşhisi konulan 7 yaşındaki Elif Esma Şahin için Türkbükü Mahallesi’ndeki okulunda bir moral etkinliği gerçekleştirildi. Etkinlikte ünlü şarkıcı Altay da sahne aldı. 

Türkbükü Şehit Gaffur Kaynar İlkokulu 1. sınıf öğrencisi 7 yaşındaki Elif Esma’nın kusma şikayetiyle gittiği hastanede yapılan tetkiklerde beyninde bir kitlenin olduğu görüldü. İzmir’deki bir hastaneye sevk edilen ve burada ameliyat olan Elif Esma, kemoterapi ve radyoterapi tedavisi görüyor.

9 aydır okulundan uzak olan Elif Esma Şahin için okulunda bir moral etkinliği organize edildi. Etkinliğe Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin'in yanı sıra Esma’nın annesi Ebru ve babası Zeki Şahin, yakınları, okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı. Ünlü şarkıcı Altay’ın da sahne aldığı etkinlikte Esma Elif ve arkadaşları müzikli gösteri sundular, palyaço gösterisi ve çeşitli etkinlikler yapıldı. 

Etkinliğe destek veren ünlü sanatçı Alpay, Elif’e ve diğer hastalara acil şifalar dileyerek “Her şekilde onların yanında olmaya çalışıyorum. Ailelerine de sabır diliyorum” dedi. 

Baba Zeki Şahin ise etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti.