4 Ayrı Kazada, 3 Kişi Yaralandı!..

Bodrum’da bugün öğleden sonra meydana gelen 4 ayrı kazada 3 kişi yaralanırken, kazalardan biri maddi hasarla atlatıldı.

4 Ayrı Kazada, 3 Kişi Yaralandı!..

Bodrum’da bugün öğleden sonra meydana gelen 4 ayrı kazada 3 kişi yaralanırken, kazalardan biri maddi hasarla atlatıldı.

İlk kaza bugün öğleden sonra Konacık Atatürk Bulvarı'nda yaşandı. Cadde uzerindeki yaya geçidinden karşıdan karşıya geçmeye çalışan grup içerisindeki Ukrayna uyruklu 29 yaşındaki Katepnha Kasperska'ya cadde üzerinde seyreden bir motosiklet çarptı. Yolda savrulan Ukraynalı kadın, vücudunun çeşitli yerlerine aldığı darbelerle yaralandı. Yaralının imdadına koşan vatandaşlar sağlık ekiplerinden yardım istedi. Bölgeye gelen ambulansa alınan yaralı, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralının sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. 

İkinci kaza ise Bitez Kavşağı’nda yaşandı. Yolcu minibüsü ile motosikletin çarpıştığı kazada motosiklet sürücüsü kazayı hafif yaralı şekilde atlattı. 

Günün üçüncü kazası ise Yokuşbaşı mevkisinde yaşandı. Emniyet Kavşağı’nın yaklaşık 100 metre gerisindeki keskin virajda yaşanan kazada, virajı dönen motosiklet sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybetti. Devrilen motosikletten yolcu olarak seyreden bir genç, yaralandı. Çevredeki vatandaşların ilk müdahaleyi yaptığı yaralı, daha sonra hastaneye kaldırılıp tedavi altına alındı. Yaralının sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. 

Bir diğer kaza ise maddi hasarla atlatıldı. İddiaya göre Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde trafik güvenliğini tehlikeye düşürerek seyreden bir sürücü, Antik Tiyatro önünde aynı istikamette seyreden bir hafif ticari araca çarptı. Çarpmanın ardından sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği hafif ticari araç, refüje çarptı. Kazaya neden olan otomobil ise kaza mahallinden kaçtı. Kaza, maddi hasarla atlatıldı. 

Polis ekipleri, kazalarla ilgili inceleme yaptı.