112 Kayıtlarından 3 Gözaltı!

Milas’ta 30 hektarlık alanın zarar gördüğü orman yangınıyla ilgili 112 Acil Çağrı Merkezi kayıtlarını inceleyen jandarma, "Şurayı da biz yakalım" dediği tespit edilen 3 şüpheliyi gözaltına aldı.

112 Kayıtlarından 3 Gözaltı!

Milas’ta 30 hektarlık alanın zarar gördüğü orman yangınıyla ilgili 112 Acil Çağrı Merkezi kayıtlarını inceleyen jandarma, "Şurayı da biz yakalım" dediği tespit edilen 3 şüpheliyi gözaltına aldı. Şaka yaptıklarını söyleyerek yangınla ilgilerinin olmadığını söyleyen 3 şüpheli, ifade işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Akgedik Barajı mevkisinde çıkan ve 30 hektarlık alanda etkili olan orman yangının başladığı 18 Ağustos'ta telefonla yangın ihbarında bulunan Ç.D'nin yanında bulunan H.R.Ç'nin, "Şurayı da biz yakalım" dediğini belirleyen Milas Jandarma Komutanlığı ekipleri çalışma yaptı. 112 Acil Çağrı Merkezi kayıtlarını inceleyen ekipler, Ç.D, H.R.Ç. ve M.B'yi gözaltına aldı. Şüpheliler, Milas Jandarma Komutanlığındaki sorgularının ardından serbest bırakıldı. H.R.Ç'nin, "Şurayı da biz yakalım" diyerek arkadaşlarına şaka yaptığını öne sürdüğü öğrenildi.