Either scripts and active content are not permitted to run or Adobe Flash Player version 11.1.0 or greater is not installed.

Get Adobe Flash Player
canlı izle
AKP'Lİ ÜSTEK CHP'YE GEÇTİ
Tarih: 25/11/2008
Kaynak: Kent Haber
AKP'Lİ ÜSTEK CHP'YE GEÇTİ
AKP'li Belediye Meclis Üyesi Avukat Şükrü Üstek, düzenlenen törenle Cumhuriyet Halk Partisi'ne geçti. CHP İlçe Binası'nda düzenlenen törene, CHP'li meclis üyeleri ve partililer katıldı. Avukat Ziya Doğuç, Üstek'e rozetini taktıktan sonra Üstek'i CHP'li yapan imzalar atıldı.
CHP Bodrum İlçe Başkan Vekili Duran Öztürk, Şükrü Üstek'in kendi iradesi ile CHP'ye geçtiğini belirterek, "Şükrü Üstek, yarımadanın siyasetini bilen değerli bir kişidir. Partimizin Bodrum ve Türkiye'de yaptığı siyesetin doğru olduğuna inanarak üye olmak için başvurdu. Kendisini aramızda görmekten onur duyuyoruz" dedi.
Şükrü Üstek ise kendisinin CHP kökenli olduğunu söyledi. Emin Anter ile birlikte 5 yıl seçim çalışması yaptıklarını anlatan Üstek, "Emin Anter döneminde kendisiyle birlikte çalıştık. 2003 yılında AKP kurucu üyelerinden Ahmet Karataş, beni AKP'ye davet etti. Bunun üzerine AKP'ye geçtim. Burada görev yaptığım sürede Bodrum'a adliye sarayı kazandırdık. Bundan gurur duyuyorum" diye konuştu.
Üstek, sosyal demokrat görüşte olduğu için kendisine görev verildiği sürece CHP'de çalışmaya devam edeceğini belirtti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum
mustafa
29/11/2008
[email protected]
Boşuna dememişler balık baştan kokar. önce genel merkezden anlaması güç açılımlar, sonra yerelden anlaması güç katılımlar dikkat edin bunlar Chp ye AKP oyunu olabilir ve Chp elindeki engüçlü kozları kaybedebilir. Chp nerede olacağına hala karar verememişse kara çarşafta yok olur gider.
Mustafa
adnan
28/11/2008
chp ye başarılar
BODRUMLUYUM 1964 doğumluyum 1974 ten beri c.h.p. liyim.
genelde Çarşaf olayı yerelde bu Duran Öztürk denen şahsın hal hareket ve davranışları yüzünden bugün itibariyle C.H.P. den üye kaydımı sildireceğim. c.h.p. ya kalan ömründe başarılar dilerim.
ismail soyyiğit
27/11/2008
Vay be!
CHP Bodrum İlçe Başkan Vekili Duran Öztürk, Şükrü Üstek'in "kendi iradesi" ile CHP'ye geçtiğini belirterek, "Şükrü Üstek, yarımadanın siyasetini bilen değerli bir kişidir" demiş... Duran Öztürk,Şükrü Üstek'in CHPye nedense "kendi iradesi" ile geçtiğini belirtmek istemiş... E tabi, şimdi bu CHP kökenli Şükrü Üstek ya silah zoruyla ya da beyni yıkanarak 5 yıl seçim çalışması yaptığı Emin Anter'i ve CHP yi unutup salvar takke takmıştır herhalde değil mi? (Bu arada Ahmet Karataş'ı da tebrik etmek lazım bir anda CHPliliğini unutturmuş Şükrü Bey'e...) Peki bu beyin yıkamanın etkisi 5 yıl sürdü, CHP'ye en koyu muhalefeti yaptı da seçimler yaklaşınca eski CHPli olduğunu bir sabah uyanınca mı hatırladı bu arkadaş? (Burada da Duran Öztürk'ü tebrik etmek lazım!!!) Yorumları okuyunca sanki Sayın Üstek'in giydiği şalvarın dansöz şalvarına benzetildiğini düşünüyor insan ve maalesef taktığı takkenin de düşüp kelin gözüktüğünü... Yalnız bir yerde Duran Öztürk'ün hakkını teslim etmek lazım, şu sözleri gerçekten doğru: "Şükrü Üstek, yarımadanın siyasetini bilen değerli bir kişidir"
halil öz
26/11/2008
baş tacı
kontenjandan meclis üyesi adayı olur kesin şaşmayın
muzaffer
26/11/2008
avukat
tabiki donecek o bir avukat
ALİ
26/11/2008
orman
ya şükrü abi lütfen macit gündoğdu yu da yanına al yakışırsınız birbirinize.
FULYA CAN
26/11/2008
CHP'Lİ OLMAK
Ailem CHP kurulduğundan beri CHP'li.. 90 yaşındaki babannem de, 5 yaşındaki yeğenim de. Bodrumda Anavatanlı, Dyp'li olan birisi bir bakıyorsunuz seçimde CHP'de, hem de encümen üyesi oluyor... Anlayamıyorum, anlayamıyorum....
emrah
26/11/2008
nedennnn
sayın okuyucular bu sadece bodrumda yaşaanna olay değil mumcular beldesindede aynı olaylara maruz kalıyoruz.. maalesef demokrat partili arkadaş chp den aday gösteriliyorr olmaz.bu güne kadar hiçbir zamn bayragı sallamamış bir kişiyi ben partime yakıştıramıyorummm.kendi içimizde bundan daha üstün adamlar varkenn bunları yakıştıtaramıyorumm sosoyal demokratlık bu deildirrr. parti tüzüğünü okumamaış adamı biz sindiremiyoruz içimize gereği yapılmalıdırrrrrrr...
zehra
26/11/2008
yeni üyeniz hayırlı olsun
yeni üyenizi tanımak isteyenler olabilir.yerel bir gazetede çıkan yazıyı bir okuyalım...AKP BODRUM’U CEZALANDIRDI
Bodrum Belediye Meclisinin AKP’li bir üyesinin Mugla 1. Idare Mahkemesine yaptigi itiraz kabul edildi. Yapilan itiraz ve alinan mahkeme karari ile Bodrum Belediyesinin 2007 Bütçesi tedbiren durduruldu. 5393 sayili Belediyeler Kanununun 62. maddesine aykiri bir bütçe kabulü söz konusuydu. Yasa bütçe tarihlemesi ile ilgili Belediye Encümeni bütçeyi eylül ayinin birinci gününden önce Belediye Meclisine gönderir derken 22 Ekimde gönderilmis. Yasa bütçe Belediye Meclisinde Kasim ayinin birinci gününden önce onaylanir derken 6 Kasimda (yani 6 gün gecikmeli) onaylanmis.

Tüm bu süreçler yasanirken bütçenin içerigi ile ilgili hiçbir itirazda bulunmayan AKP’li üye nerede ise böyle bir hatanin olmasini bekleyerek bütçe ile ilgili itirazda bulundu ve mahkeme prosedür hatasi içeren islemin yürütmesini durdurma karari aldi. Bu kararin Bodrum açisindan anlami sudur: Su anda fiilen Bodrum Belediyesi’nin bir bütçesi yoktur. Bu nedenle belediye personeline maaslari ödenemeyecek. Belediye su, harç, kanalizasyon ücreti, çöp verdisi, emlak vergisi gibi ödemeleri halktan tahsil edemeyecek. Bu ödenemeyecek olan harç,vergi,su paralarina dogal olarak belli süre sonra faiz isleyecek. Isleyecek faiz Bodrum halkina yansiyacak. Belediye hizmetleri finans sorunundan dolayi kilitlenecek. Yani buna benzer sonuçlardan dolayi Bodrum’u kaos yasayacak. Bodrum Belediyesi bu gelisme ile hukuk açisindan sinifta kalmistir. “Bodrum belediyesi hukuk servisi” yasal itiraz süresini dahi kaçirarak kamu görevini ihmal etmis. Karar 28 Haziranda Bodrum belediyesine teblig edilmesine ve itiraz süresi 7 gün olmasina karsin hala bu servisten ses seda çikmamis. Bu gelisme ile magdur olacak olan Bodrum halkidir. Bütçenin içerigine en ufak elestiri getirmeyip yapilan bir prosüdür hatasini ve hukuk açigini kendi siyasal çikari için kullanan AKP ve meclis üyesinin tavri Bodrum’da büyük tepkiye neden oldu. Taslak bütçe onaylanmasinda baska belediyelerde de benzer zamanlama hatalari olmasina karsin, bütçeyle ilgili böyle bir sorunu Türkiye`de ilk kez Bodrum yasamistir
şimdi ne kadar gurur duyuyor olmalısınız .üstelik bu yerel gazetede ilçe sekreteride yazı yazıyor.bütçesi olmayan bir belediye o bütçeyi yaptırmayan bir a.k.pli pardon c.h.p li siz c.h.p li meclis üyelerine soruyorum beş yıl boyunca bu adam sizin ak dediginize kara demedimi.ne çabuk unuttunuz

.
erol dogan
26/11/2008
dönek türküsü
yerel seçimler yaklaşırken.yıllardır sag siyasetin içinde olanlar aslında solcuylarmışda haberimiz yokmuş.timur selçuk çok güzel bir beste yapmış sizlerle paylaylaşmak istedim.
sağcıyla sağcı, solcuyla solcu
çevir kazı yanmasın çevir de çevir
çevir kazı yanmasın devir bu devir

devrim istiyorsanız devrim yapalım
rüzgar nerden esiyor ona bakalım
darbe olsun derseniz darbe yapalım
rüzgar nerden esiyor ona bakalım

sağcıyla sağcı, solcuyla solcu
çevir kazı yanmasın çevir de çevir
çevir kazı yanmasın devir bu devir

sağcıların günüyse sağcı olalım
rüzgar nerden esiyor ona bakalım
solcuların günüyse -şşşt- solcu olalım
rüzgar nerden esiyor ona bakalım

sağcıyla sağcı, solcuyla solcu
çevir kazı yanmasın çevir de çevir
çevir kazı yanmasın devir bu devir

herkesi uyutalım yazar olalım
vatan millet üstüne nutuk atalım
bir parti kuralımda üye olalım
hiçbirşey olmasak da bakan olalım

sağcıyla sağcı aman allah solcuyla solcu ohh ohh
çevir kazı yanmasın çevir de çevir
çevir kazı yanmasın devir bu devir


serdalll
26/11/2008
valahide pes
vallahide pes bu şükrü üstek varya akp niye kactı biliyonuzmu o satıkları yer varya mumcular bld başkanıyla ve meclis üyelerininde imzası olan yer adama turizm imarı sözü verilen ve tapusu bile olmayan yer ve adam altatıldıgını anlayınca bunlar kacacak yer arıyorlar buyerin ne turim imarı tapusu bile yok böyle adamların chp ne işi var sorarım pes dogrusu pes diyorum
mimar
26/11/2008
ne farkeder
siyasetin geldiği nokta budur, çarşaf giyse ne farkederdiki, o zaman rozeti genel başkan takardı. c.h.p Atatürk'ün yolundamı ilerliyor sizce...
erol dogan
26/11/2008
yalan söylerken yüzünüz kızarmadımı
Rahmetli emin anterin seçim çalışmalarında seçim ofisinde günün on altı veya on yedi saati rahmeyli emin anterle beraberdim ben bu şükrü üsteki yalancılıkla suçluyorum çünkü kendisi seçim çalışmalarında olsaydı mutlaka tanırdım.yalan söylerkende üsturuflu söyle belki birileri inanır ama o seçim ofisindeki bizler inanmayız.sanki bulunmaz hint kumaşı.kişi inançları için yaşar inançları için onurundan taviz vermez.gerçek bir sosyal demokrat gidip gericilerle yobazlarla işbirligi yapıp meclis üyeligine seçilmez.ama günümüzde sizin gibi yalancı ve dönekler allanıp pullanıp tekrar basın önünde poz vererek c.h.p li oluveriyor.c.h.p musa gökbel kerim cangır hüseyin özalın osman öneş sedat keten hüseyin topan ilçe başkanı olacaktı,da şükrü üstek c.h.p li oluverecekti nerde saydıgım isimler onurlu c.h.p lilerdi seni partinin kapısından içeri sokmazdı.bir insan yalan söylerken o yalanını birde basın önününde söylüyorsa yalan söyleyen kişi tehlikelidir.o kişden her şey beklenir.sen ve senin gibi yalancılar sosyal demokrat kesimden oy alacagınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz.basın önünde tokalaştıkların bir gün gelir gerçek c.h.p lilere hesap vermek zorunda kalır.
AHMET SÖNMEZ
26/11/2008
NİYE ACABA?
Sevgili üstek niçin AKP den ayrıldı acaba?Mumcular beldesinde olan bir arsa ile ilgili satışla alakalı olabilir mi?İmar sözü verip imar çıkaramayınca partiyle ters düşmüş olabilirmi?
neriman yılmaz
26/11/2008
murat bey bitezde a.k.p li mi arıyorsunuz
sevgili murat yüksel şükrü üstekin c.h.p sine katılmasına çok memmun olmuşunuz sevinciniz gülmenizden belli ben de sizin düşüncelerinizle kemalistlikten ödün vermeyen birisi oldugunuz sanmıştım.bitezde eşinizi desdeklemek için tüm dostlarımla hem fikirdim ama yanılmışım,bizim a.k.p li ve kara çarşaflılarla işimiz olmaz.bitezdede gidin a.k.p li ve karaçarşaflılarla çalışın.inanıyorumki başarılı olursunuz.
fulya
25/11/2008
can
Önce CHP sonra Akp sonra CHP bu ne keskin dönüşler böyle. Ya sosyal demokratsındır ya da muhafazakar. Bence ortada çıkarlar söz konusu....
Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Diy. İlkay Öngen
Dr. Gürol Oral

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

www.kenttv.net © 2000 - 2016 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)