19°
Hava Durumu
Hissedilen : 19.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - BGB
Nem : 68%
canlı izle
ESNAFIN ERKEN MÜDAHALESİ ARACI YANMAKTAN KURTARDI
Tarih: 09/06/2018
Kaynak: Kent Haber
ESNAFIN ERKEN MÜDAHALESİ ARACI YANMAKTAN KURTARDI
Bodrum’da seyir halinde olan bir otomobil bir anda yanmaya başladı. Yanan otomobil, çevredeki esnaflar tarafından söndürüldü.

Bugün Konacık Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde seyir halinde olan Yaşar Gürsoy idaresindeki 34 GJ 788 plakalı otomobil, Beylikkırları Mevkiinde bir anda yanmaya başladı. Yangını fark eden sürücü Gürsoy, aracını durdurarak yol kenarına park etti.

Yangını gören çevredeki esnaf, yangın tüplerini alıp aracın motor kısmını saran alevlere müdahale etti. Yangın ihbarını alan 112 Acil Sağlık, itfaiye ve polis ekipleri de bölgeye intikal etti. Bölgeye bir ani müdahale aracı ve bir arazözle gelen Muğla Büyükşehir Belediyesi Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekipleri, araçta soğutma çalışması yaptı.

Yanan araca yangın tüpüyle ilk müdahaleyi yapan Himmet Kahraman, “Arkadaş seyir halindeydi. Yanarak araç bizim işletmenin önüne yanaştı. Biz de yangın tüpleri ile müdahale ederek söndürdük” diye konuştu.

Yangın sonrasında araçta maddi hasar meydana geldi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30