31°
Hava Durumu
Hissedilen : 33°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1012 hPa
Ruzgar : 2.4 Km/S - BKB
Nem : 47%
canlı izle
AKADEMİK MÜZİK ÖĞRENCİLERİNDEN GÖSTERİ
Tarih: 03/06/2018
Kaynak: Kent Haber
AKADEMİK MÜZİK ÖĞRENCİLERİNDEN GÖSTERİ
Bodrum Filarmoni Orkestrası Kurucusu Şef Nadi Atasoy’un girişimleri ile kurulan “Akademik Müzik” öğrencileri aileleri için bir konser verdi.

2006 yılında kurulan “Akademik Müzik” bünyesinde keman, piyano, viyolonsel, gitar, resim, ritmik jimnastik dallarından eğitim alan öğrenciler, aileleri için bir konser ve gösteri sundular. Karia Pincess Otel’de gerçekleştirilen etkinlikte çocuklarını heyecanla izleyen aileler, o anları cep telefonu kameraları ile kayıt altına aldı.

Etkinlik hakkında Kent Haber’e bilgiler veren Şef Nadi Atasoy, şöyle konuştu:

“Akademik Müzik adı altından benim bireysel çabalarım sonucu oluşturduğumuz bir grubumuz var. Keman, piyano, viyolonsel, viyola, yan flüt, trompete varıncaya kadar çeşitlilikte branş öğretmenlerimiz var. Bunların dışında resim, modelaj, ritmik jimnastik, yoga, satranç gibi çok çeşitlendirilmiş faaliyetlerimiz var. Bu dallarda eğitici koçlarımız çocuklarımıza danışmanlık veriyorlar ve bununla ilgili hem bir mini gösteri hem de yetişmiş ve az yetişmiş öğrencilerin sunduğu konseri izleyeceğiz” dedi.

Minik öğrencilerin yoga ve jimnastik gösterileri ile başlayan program, daha sonra konserle devam etti. Öğrencilerin sahne performansı izleyenlerden yoğun alkış aldı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30