26°
Hava Durumu
Hissedilen : 28°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1004 hPa
Ruzgar : 15.8 Km/S - KB
Nem : 69%
canlı izle
SUÇ KAPSAMINA ALINMADAN, BU VAHŞET DURMAZ!
Tarih: 29/05/2018
Kaynak: Kent Haber
SUÇ KAPSAMINA ALINMADAN, BU VAHŞET DURMAZ!
Bodrum’un Mumcular Mahallesi’nde tüfekle vurulmuş halde bulunan köpek, tedavi altına alındı.

Sabah saatlerinde Mumcular Mahallesi’nde tüfekle boyun kısmından vurulmuş bir köpek gören vatandaşlar, durumu belediye ekiplerine bildirdi.

Bölgeye giden ekipler, feci şekilde yaralanmış olan köpeği Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan Bakımevi’ne getirdi. Bakımevinde köpeği ameliyata alan veterinerler, hayvanın boyun kısmından çok sayıda saçma çıkardı. Dinlenmeye alınan hayvanın hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Bodrum Hayvan Hakları Derneği Başkanı Füsun Uslu, “Daha yaşında bile olmayan gencecik oğlanı vurmuşlar. Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan bakımevi veteriner hekimleri sevgili Ayşe Elvan Canbakan ve Buse Esra Erkuşöz ellerinden geleni yaptılar. durumu kritik, inşallah yaşar. Hayvana karşı yapılan şiddet suç kapsamına alınmadıkça daha çok canlar yanacak” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30