17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.8°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - Dogu
Nem : 94%
canlı izle
3 GÜN BOYUNCA BODRUMLULARI DİNLEDİLER
Tarih: 16/04/2018
Kaynak: Kent Haber
3 GÜN BOYUNCA BODRUMLULARI DİNLEDİLER
İYİ Parti Genel Merkezi Mahalli İdareler Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı'nın ortak yürüttüğü hizmet projesi olan "Anlat Hemşerim, Dertleşelim" sloganıyla yola çıkan proje otobüsü, İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde Bodrumlularla biraraya geldi. 3 günlük program sürecinde Bodrum İlçe Merkezi, Turgutreis Mahallesi, Mumcular Mahallesi ve Yalıkavak Mahallesi’nde İYİ Parti yöneticileri, vatandaşlarla biraraya gelerek, dertlerini dinlediler. 3 gün süren etkinlik boyunca yaklaşık 1500 vatandaşla dertleşerek, anket gerçekleştirildi, 150 vatandaş ise İYİ Parti’ye üye oldu.

İyi Parti Mahalli İdareler Başkanlığı ve Gençlik Kollarının başlattığı ‘Anlat Hemşerim Dertleşelim’ projesi çerçevesinde, 3 gün boyunca Bodrum Yarımadası’nda mahalleleri ziyaret ederek, vatandaşlarla dertleşti. Düzenlenen etkinliğe İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Prof. Dr. Metin Ergun, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Sinem Uludamar, Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Proje kapsamında düzenlenen kampanyada Bodrumlular, İYİ Parti üyelerinin düzenlediği ankette “Yaşadığınız ülkede mutlu musunuz? Geçinebiliyor musunuz? Son 1 yıldır sizi en çok mutlu eden olay nedir? Son bir yıldır sizi en çok mutsuz eden olay nedir? Gelecekten umutlu musunuz? İYİ Parti’yi duydunuz mu? Meral Akşener denince aklınıza ne geliyor’ sorularına yanıt verdi. Ayrıca İYİ Parti’ye üye olmak isteyen vatandaşların ise üyelikleri yapıldı.

Düzenlenen etkinlik çerçevesinde toplanan verilerin İYİ Parti Genel Merkezi’nde değerlendirilerek, çözüm önerileri üretmeye çalıştıklarını belirten İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz; "‘Anlat Hemşehrim Dertleşelim’ projemiz ile bütün Türkiye’yi dolaşarak, ülkemizin problemlerini ve sorunlarını yerinde takip eden arkadaşlarımız, yapılan çalışmalar sonucunda elde edilen veriler genel merkezimizde toplanarak değerlendiriliyor ve bu sorunlara çözüm öneri bulmak için çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Projemiz kapsamında 3 gün boyunca bizleri yalnız bırakmayan değerli Bodrumlulara da çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda 19 Nisan tarihinde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in katılımıyla gerçekleştirilecek olan İYİ Parti İl Başkanlığı binamızın açılışına da tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz" dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30