17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.8°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - Dogu
Nem : 94%
canlı izle
İNSAN KAÇAKÇILIĞI SUÇLAMASIYLA GÖZALTINA ALINMIŞLARDI!..
Tarih: 12/04/2018
Kaynak: Kent Haber
İNSAN KAÇAKÇILIĞI SUÇLAMASIYLA GÖZALTINA ALINMIŞLARDI!..
2016 yılı Kasım ayında Yalıkavak’ta görevliyken, Göçmen Kaçakçılığı suçuna yardım ettikleri iddiasıyla haklarında dava açılan Sahil Güvenlik Botu Komutanı Yüzbaşı Fırat Aslan ile Liman Müdürü Tanju Balkan beraat etti.

Bodrum'da insan kaçakçılığı yaptığı ileri sürülen ve tutuklu yargılanan Suriyeli Youssef Asili’ye göz yumdukları ileri sürülen tutuksuz sanıklar Yüzbaşı Yüzbaşı Fırat Aslan ile Liman Müdürü Tanju Balkan’ın önceki gün verilen karar ile suçsuz oldukları anlaşıldı.

Bodrum 3. Asliye Ceza Mahkemesi’nde önceki gün görülen davanın karar duruşmasında, sanıkların üzerlerine atılı suç ile ilgili her hangi bir kanıt olmaması sebebiyle beraat ettiler.

Başından bu yana haksız yere suçlandıklarını, bu işlerle bir ilgilerinin olmadığını savunan ve adeta o dönemlerde haklarında linç kampanyası başlatıldığını öne süren Aslan ve Balkan, karşı dava açarak haklarını sonuna kadar arayacaklarını ifade ettiler.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30