15°
Hava Durumu
Hissedilen : 15.6°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1009 hPa
Ruzgar : 5.0 Km/S - Dogu
Nem : 81%
canlı izle
TRAFİK POLİSLERİ OKUL SERVİSLERİNİ DENETLEDİ
Tarih: 08/02/2018
Kaynak: Kent Haber
TRAFİK POLİSLERİ OKUL SERVİSLERİNİ DENETLEDİ
Bodrum’da polis ekipleri okul servisleri üzerinde denetimleri sürdürüyor. Ekipler, bugün Ortakent Kerem Aydınlar Ortaokulu’nda servisler üzerinde denetim yaptı.

Bodrum Yarımadası genelindeki okulların çevresinde güvenlik önlemleri arttırılırken, okul servisleri de ekiplerce detaylı olarak kontrol ediliyor. O kontrollerden biri de Ortakent Kerem Aydınlar Ortaokulu önünde yapıldı.

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri okul servisleri üzerinde denetlemeler yaptı. Servislerde yangın tüpü, dur levhası gibi araç gereçleri kontrol eden polis ekipleri, emniyet kemerleri ve servis şoförlerinin de yeterlilik belgeleri olup olmadığını da denetledi. Ekipler ayrıca araçlardaki cam filmleriyle ilgili de kontroller gerçekleştirdi.

Uygulamayı Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amiri Fevzi Söztutar da yakından takip etti. Denetimlerin artırılarak devam edeceği bildirildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)