19°
Hava Durumu
Hissedilen : 19.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - BGB
Nem : 68%
canlı izle
ERDOĞAN BAŞEYMEZ YENİDEN ADAY
Tarih: 31/01/2018
Kaynak: Kent Haber
ERDOĞAN BAŞEYMEZ YENİDEN ADAY
Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, 11 Şubat Pazar Günü yapılacak seçimli olağan genel kurulda ekibiyle birlikte yeniden aday olduğunu açıkladı.

4 yıllık görev sürelerinin bittiğini ve görevi 4 yıl daha sürdürmek istediklerinin altını çizen mevcut başkan Başeymez, "11 şubat Pazar günü Herodot Kültür Merkezi’nde odamızın olağan seçimli genel kurulu vardır. 11 Esnaf ve sanatkarlarımızı demokratik hakları olan oy kullanmaya davet ediyorum. Genel kurulda ekibimle birlikte yeniden adayız. 4 yıllık görev süremiz bitti, bu görevi 4 yıl daha sürdürmek istiyoruz. Tüm esnaflarımıza teşekkür eder, hayırlı işler dilerim" dedi.

4 yıl önce görevi devraldıklarında esnafı sürekli ziyaret edeceklerinin sözünü verdiklerini hatırlatan Başeymez, "Göreve başladığımızı günden bugüne kadar da bunu yaptık. Ekibimle birlikte giderek esnafın elini sıktık, hayırlı işler diledik. Mutlaka yetişemediğimiz, ulaşamadığımız esnafımız oldu. Onlar kusurumuza bakmasın. Ulaşabildiğimiz kadar esnafımıza ulaştığımıza inanıyorum. Bundan sonraki süreçte de yine aynı şekilde esnafımızla iç içe birlik beraberlik içinde, sorunlara çözüm üreterek devam etmeyi düşünüyoruz. Bizim ulaşamadığımız arkadaşlarımızın da odamıza gelerek şikayetlerini dile getirmesini istiyorum. 6 binin üzerinde üyemiz var, hepsine ulaşmak biraz zor. Esnafımızın da hangi konuda olursa olsun bir ihtiyacı, bizden bir talebi olursa odamızın kapısı herkese açık, buraya gelip bir çayımızı, kahvemizi içsinler. Elimizden ne geliyorsa yaparız" dedi.

Göreve geldiklerinde odaya bir mobil hizmet aracı kazandırdıklarından da bahseden Erdoğan Başeymez, konuşmasını şöyle noktaladı:

"Bu araç o dönemde Muğla ilinde tekti. Türkiye’de var mıydı bilmiyorum. Bodrum Yarımadası’nda esnaf portföyümüz çok geniş. Bir ucumuz Mumcular’da Mazı’da, bir ucumuz Akyarlar’da. Esnaflarımızın mesafeden dolayı geliş gidiş sıkıntısı vardı. Biz bu hizmet aracı ile hizmeti esnafımızın ayağına götürdük. Allah nasip eder de bu yeni dönemde görev alırsak sicil işlemlerini, oda kayıt işlemlerini inşallah bu hizmet aracı ile yapacağız, esnafımızı buraya kadar yormayacağız. Kendilerinin ayağına giderek kayıt işlemlerini de gerçekleştireceğiz" dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30