13°
Hava Durumu
Hissedilen : 13.3°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1012 hPa
Ruzgar : 1.9 Km/S - Guney
Nem : 72%
canlı izle
IŞIK İHLALİ YAPANLARA CEZA YAĞDI!
Tarih: 31/01/2018
Kaynak: Kent Haber
IŞIK İHLALİ YAPANLARA CEZA YAĞDI!
Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği ekipleri, ışık ihlali nedeniyle çok sayıda kazanın yaşandığı Konacık Kavşağı’nda uygulama yaptı. Uygulamada özellikle ışık ihlali yapan sürücülere ceza yağdı.

Turgutreis-Bodrum Karayolu Konacık Mevkiinde, çok sayıda trafik ekibinin katılımıyla gerçekleştirilen uygulamaya, özellikle kırmızı ışık ihlali ve seyir halindeyken cep telefonu kullanan sürücüler takıldı.

Sabah saatlerinde başlatılan uygulama öncesinde Konacık Kavşağı bir trafik ekibi kırmızı ışıkta geçenler ve cep telefonu ile konuşan sürücüleri belirledi. Avenue Bodrum AVM önünde kontrol noktası oluşturan ekipler, ihlallerde bulunan araçları tek tek durdurarak, sürücüler hakkında cezai işlem uyguladı.

Sürücülere toplamda 4 bin 580 TL cezanın kesildiği uygulamada 9 araca kırmızı ışık ihlalinden, 7 araç sürücüsüne seyir halindeyken cep telefonu ile konuşmaktan, 6 motosiklet sürücüsüne kasksız motosiklet kullanmaktan, 5 araç sürücüsüne eksik evrak bulundurmaktan cezai işlem uygulanırken 4 araç da trafikten men edildi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)