15°
Hava Durumu
Hissedilen : 15.6°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1009 hPa
Ruzgar : 5.0 Km/S - Dogu
Nem : 81%
canlı izle
VİDANJÖRLERİN AKÜLERİNİ ÇALDILAR!
Tarih: 26/01/2018
Kaynak: Kent Haber
VİDANJÖRLERİN AKÜLERİNİ ÇALDILAR!
Bodrum’un Ortakent-Yahşi ve Konacık Mahallelerindeki kamyonların aküleri, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalındı. Hırsızlık anları güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi.

Alınan bilgiye göre sabah saatlerinde Ortakent-Yahşi Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerindeKi boş alanda park halinde bulunan iki vidanjörün akülerinin çalındığı ihbarını alan Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bahse konu bölgeye gitti. Ekipler yaptıkları incelemelerde, yan yana park halindeki iki vidanjöre takılı toplam 4 akünün çalındığını tespit etti.

Çevredeki vatandaşların bilgisine başvuran ve güvenlik kameralarını incelemeye alan ekipler, hırsızlığın 2 kişi tarafından gerçekleştirildiğini tespit etti. Güvenlik kameralarına yansıyan olayda, bir otomobille bölgeye gelen iki kişinin araçtan inerek aküleri söktüğü ve daha sonra da araca yükleyerek bölgeden uzaklaştığı görülüyor.

Öte yandan bir akü hırsızlığı da Konacık Mahallesi’nde yaşandı. Sanayi sitesinin alt kısmındaki caddede park halinde bulunan kamyonun da 2 adet aküsü çalındı.

Polis şüphelilerin yakalanabilmesi için çalışma başlattı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)