13°
Hava Durumu
Hissedilen : 13.2°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1012 hPa
Ruzgar : 1.0 Km/S - Guney
Nem : 74%
canlı izle
SAĞLIK VAKFI’NDAN TİCARET ODASI’NA SERAMİK PANO
Tarih: 25/01/2018
Kaynak: Kent Haber
SAĞLIK VAKFI’NDAN TİCARET ODASI’NA SERAMİK PANO
Bodrum Sağlık Vakfı 4. Erkan Dülgeroğlu Seramik Çalıştayı'nda öğrenciler ve sanatçıların beraber yaptıkları seramik pano, Bodrum Ticaret Odası'nın yönetim katında sergilenmek üzere törenle teslim edildi.

Bodrum Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya, İkinci Başkanı Fatih Can Ekşi, Yönetim Kurulu üyeleri Ilknur Yardım Özer, Ülker İnan ve kurum müdürü İlknur Şengül, BSV sanat atölyeleri sorumlusu Tarık Kartal ve seramik atölyesi öğrencileriyle birlikte Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon'u makamında ziyaret ettiler. Ziyarette seramik pano sergilenmek üzere Ticaret Odasına teslim edildi.

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon Bodrum Sağlık Vakfı'nın çalışmalarını överek; "Bodrum Ticaret Odası olarak yardım yapmayı seven bir odayız. Bodrum Sağlık Vakfı'na da desteğimiz her zaman devam ediyor. Bizden sonra gelecek olanlar da bu güzel işleri gördükçe destek vermeye devam edeceklerdir. Bodrum Sağlık Vakfı gönül rahatlığıyla bağış yapabildiğiniz, yaptığınız yardımın yerine ulaşacağına emin olduğunuz bir yer. İnsanlar gönül rahatlığıyla gelip bağışlarını yapıyorlar" dedi.

Bodrum Sağlık Vakfı Başkanı İbrahim Akkaya da ise Vakfın bağışçıların desteğiyle çalışmalarını sürdürdüğüne dikkat çekerek "Bizler orada sadece yöneticiyiz. Düzenli olarak az ya da yüksek meblağlarda bağış yapanlar da var, gösterişsiz bir şekilde kimselere haber vermeden bağış yapanlar da var. Böyle çok örneklerimiz var. Bodrum Sağlık Vakfı böyle insanların sırtında yükseldi, bugünlere geldi. Burada bir tek ana fikir var insanlar yöneticilere güveniyor, insanlar ne veriyorsak yerine gidiyor diye düşünüyor" şeklinde konuştu.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)