11°
Hava Durumu
Hissedilen : 11.4°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 999 hPa
Ruzgar : 0.6 Km/S - GB
Nem : 86%
canlı izle
NEJAT ŞALCIGİL SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Tarih: 12/01/2018
Kaynak: Kent Haber
NEJAT ŞALCIGİL SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Çarşamba günü yaklaşık 1 buçuk yıldır tedavi gördüğü kanser hastalığıyla mücadelesini kaybederek 74 yaşında vefat eden işadamı Nejat Şalcıgil, bugün son yolculuğuna uğurlandı.

80-90'lı yıllarda İstanbul iş ve cemiyet hayatının tanınan isimlerinden biri olan Şalcıgil, daha sonra Finlandiya'ya yerleşerek enerji sektöründe yatırımlar yapmış başarılı bir işadamıydı. Uzun süredir Bodrum Kızılağaç'taki evinde yaşayan Şalcıgil, beyefendi kişiliğiyle çevresinde sayılan ve sevilen bir insandı.

Önceki gün tedavi gördüğü Acıbadem Bodrum Hastanesi'nde hayata veda eden Şalcıgil için bugün Bitez Kaynak Camii'nde cuma namazının ardından bir cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Şalcıgil'in eşi Helga Şalcıgil, ailesi, aralarında gazeteci Can Pulak, Doğuş Holding Marinalar Genel Koordinatörü Ali Bezirgan, Oasis AVM Genel Müdürü Mazhar Vardar, işadamları Vehbi Yazıcı, Hamit Tatari, Cenap Tezer, Kent Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Oğuz Poyraz, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Nuray Oral ve eşi Op. Dr. Gürol Oral'ın da bulunduğu, dostları ve sevenleri katıldı.

Nejat Şalcıgil'in cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından Kızılağaç Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)