23°
Hava Durumu
Hissedilen : 23.7°
Gorus Mesafesi : 9.0 Km
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 18.3 Km/S - Kuzey
Nem : 73%
canlı izle
EMNİYET, ÖZDEMİR İÇİN KAYIP ALARMI YAYINLADI!
Tarih: 10/01/2018
Kaynak: Kent Haber
EMNİYET, ÖZDEMİR İÇİN KAYIP ALARMI YAYINLADI!
Geçtiğimiz cumartesi gününden beri kendisinden haber alınamayan Ali Özdemir için Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından kayıp alarmı yayınladı.

Bodrum iş hayatının yakından tanıdığı isimlerden biri olan ve geniş bir çevresi bulunan Ali Özdemir cumartesi günü ortadan kayboldu. O günden beri kendisinden haber alınamayan Özdemir'in yakınlarının kayıp başvurusu üzerine emniyet güçleri yoğun bir çalışma başlattı.

Özdemir'in otomobili pazartesi günü Çırkan'da park edilmiş olarak bulundu. Önceki akşam araçta inceleme yapan olay yeri inceleme ekipleri daha sonra aracı çekiciyle otoparka götürdü.

Önceki gün Özdemir'i en son gören arkadaşlarının ifadelerine başvuran polis ekipleri, her ihtimali değerlendirerek geniş çaplı bir soruşturma yürütüyor. Cuma gecesi ve cumartesi günü Özdemir'in geçebileceği noktalardaki güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye alan polis ekiplerinin bir taraftan da Özdemir'in cep telefonu ve mesaj trafiğini elde etmek için girişimlerini yoğunlaştırdığı öğrenildi.

Tüm bu çalışmalar devam ederken bugün öğleden sonra saatlerinde Emniyet Genel Müdürlüğü GSM abonelerine mesaj yoluyla kayıp duyurusu yayınladı. Ali Özdemir'in fotoğrafıyla birlikte eşkal bilgilerinin verildiği mesajda, 6 Ocak'tan beri kayıp olan Ali Özdemir'i görenlerin 155 Polis hattına veya en yakın Polis birimine bilgi vermeleri istendi.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30