37°
Hava Durumu
Hissedilen : 42°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1009 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - GB
Nem : 41%
canlı izle
BASIN MENSUPLARI TED’İN KAHVALTISINDA BULUŞTU
Tarih: 10/01/2018
Kaynak: Kent Haber
BASIN MENSUPLARI TED’İN KAHVALTISINDA BULUŞTU
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla TED Bodrum Koleji, Bodrum’da görev yapan basın mensupları ile biraraya gelerek gazetecilerin gününü kutladı.

Sabah saatlerinde Neyzen Tevfik Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Cafe Cafen isimli işletmede, TED Bodrum Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Erken ve okul yetkililerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen kahvaltıya Bodrum’da görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldı.

Etkinlikte bir konuşma yapan Erdem Erken, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nün önemine değinerek “Bugün gazetecinin siyasetten, patronundan, çalıştığı kurumdan bile bağımsız olarak kendi varlığını ortaya koyması bakımından çok önemli ve değerli bir gün. Basın 4’üncü kuvvet diyoruz hep. Gerçekten de öyle. Basın, halkın haber alma hakkının en önemli temsilcisi. O yüzden bizim için çok değerli. Biz sizlerin bugününü hatırlamak adına naçizane bir jest yapmak istedik. Geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Bizi onurlandırdınız” diye konuştu.

Etkinlik yaklaşık 2 saat sürdü.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Deniz Poyraz
Yalçın Dümer
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30