25°
Hava Durumu
Hissedilen : 25°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 15 Km/S - Kuzey
Nem : 65%
canlı izle
4 GÜNDÜR HERKES ONU ARIYOR!
Tarih: 09/01/2018
Kaynak: Kent Haber
4 GÜNDÜR HERKES ONU ARIYOR!
Bodrum iş hayatında renkli kişiliğiyle tanınan Ali Özdemir'den 4 gündür haber alınamıyor. Yakınlarının emniyet güçlerine kayıp başvurusunda bulunduğu Ali Özdemir, heryerde aranıyor.

Uzun yıllardır Bodrum iş hayatının içerisinde olan, Bitez'de faaliyet gösteren bir işletmenin ortaklarından Ali Özdemir, Cumartesi sabah saatlerinde ortadan kayboldu. Yakınlarının cumartesi akşamına kadar bekleyip, akşam saatlerine kadar kendisine ulaşamayınca kayıp olduğu yönünde emniyete başvuruda bulundu. Başvuru sonrasında yarımada genelinde aranmaya başlanan Özdemir'in aracı pazartesi günü Çırkan'da park edilmiş ve kilitli olarak bulundu. Emniyet olay yeri ekiplerinin araç üzerinde inceleme yaptığı öğrenildi.

Emniyet güçlerinin Özdemir'in telefon trafiğini de inceleme altına aldığı da öğrenilirken, yapılan ilk incelemelerde Özdemir'in telefonunun en son Yalıkavak-Gümüşlük arasındaki bir baz istasyonundan sinyal aldığı tespit edildi.

Yarımada genelinde polis ve jandarmanın titizlikle yürüttüğü çalışmalar devam ederken, Özdemir'in yakınları ve arkadaşları ise gelişmeleri kaygıyla takip ediyorlar.

Ali Özdemir'i cumartesi gününden itibaren görenlerin ya da bilgi sahibi olanların en yakın emniyet birimine haber vermeleri isteniyor.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30