25°
Hava Durumu
Hissedilen : 25°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 15 Km/S - Kuzey
Nem : 65%
canlı izle
HER ŞEY DAHİL, İSRAF HARİÇ
Tarih: 08/01/2018
Kaynak: DHA
HER ŞEY DAHİL, İSRAF HARİÇ
Bodrum Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği (BODER) tarafından geçen ekim ayında başlatılan 'Herşey Dahil İsraf Hariç' kampanyasının okullarda da hayata geçirilmesi ve tanıtılması için Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile protokol imzalandı.

Herşey Dahil İsraf Hariç kampanyasının protokol imza törenine, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, BODER Başkanı Halil Özyurt ve yönetim kurulu üyeleri ile TED Bodrum Koleji yöneticileri katıldı. İsrafa karşı bilinçli olunması teması üzerine oluşturulan kampanya doğrultusunda ilerleyen günlerde ilçede bulunan ortaokul ve liselerarası bir karikatür yarışması da düzenleneceği belirtildi. Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödül olarak aileleri ile birlikte BODER'e üye oteller tarafından 4 gün 5 gece konaklama ödülü verileceği bildirildi.

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin güzel bir projeye imza attıklarını belirtip, "Amacımız nesillerimizi fiziksel ve zihinsel olarak sağlıklı bir şekilde yetiştirmek. Doğal kaynaklarımızın bilinçli bir şekilde tüketimini sağlamaktır. İsraf konusu ülkemizde çok önemli bir gündem teşkil ediyor. Hep birlikte kolektif bir çalışma ile israfı önlemeliyiz ki doğal kaynaklarımız tükenmesin" dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30