25°
Hava Durumu
Hissedilen : 25°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 15 Km/S - Kuzey
Nem : 65%
canlı izle
BASIN MENSUPLARI GELENEKSEL DAVETTE BULUŞTU
Tarih: 06/01/2018
Kaynak: Kent Haber
BASIN MENSUPLARI GELENEKSEL DAVETTE BULUŞTU
Bodrum’da görev yapan basın mensupları Oasis Alışveriş, Kültür ve Eğlence Merkezi’nce verilen yeni yıl davetinde biraraya geldi.

Her yıl geleneksel olarak, alışveriş merkezinde faaliyet gösteren farklı bir mekanda verilen davetin bu yılki adresi Urfa Diyarı isimli restoran oldu. Canlı müzik eşliğinde keyifli bir ortamda gerçekleşen yemekte bir konuşma yapan Oasis Genel Müdürü Mazhar Vardar “Biz birkaç yıldır bu işi yapıyoruz. Çok keyif alıyoruz, sizlerin bizi şereflendirmesinden çok mutlu oluyoruz. Bu yemeklerin amacı; bütün yıl koşturuyorsunuz. Bir akşam da kendi kendinize olun diye. 2018 yılının hepimize, ülkemize iyi günler getirmesini diliyorum. Hepimiz sağlıklı bir şekilde daha sonraki yılları birlikte yaşayalım. Oasis bu geleneği hiç bozmasın, her yıl basın mensuplarımızla en az bir kere biraraya gelelim. Teşrif ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Hakikaten varlığınızla çok mutluyuz. Bir kurum olarak Bodrum basınından gördüğümüz sevgi ve desteği hep taşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bodrum basını adına bir konuşma yapan Zeki Özkeskin de “Ben Mazhar Beye ve Oasis ekibine çok teşekkür etmek istiyorum; bizleri her yıl hatırlayıp biraraya getirip bu güzel yemekleri organize ettiği için. 2018’in hem Dünyada hem de ülkemizde barış, bereket ve huzurun olmasını diliyorum” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30