25°
Hava Durumu
Hissedilen : 25°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 15 Km/S - Kuzey
Nem : 65%
canlı izle
İYİ PARTİ CUMA GÜNÜ İLÇE YÖNETİMİNİ AÇIKLIYOR
Tarih: 03/01/2018
Kaynak: Kent Haber
İYİ PARTİ CUMA GÜNÜ İLÇE YÖNETİMİNİ AÇIKLIYOR
İyi Parti Bodrum Kurucu İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz, Kurucu İlçe Yönetimi’ni Cuma günü gerçekleştirecekleri toplantı ile Bodrum kamuoyuna duyuracaklarını söyledi. Bodrum’daki her görüşü temsil eden bir yönetim kurulu oluşturduklarını söyleyen Şahbaz, Herodot Kültür Merkezi’nde saat 18.00’da yapacakları toplantıya Bodrum’a gönül veren herkesi davet etti.

Geçtiğimiz 11 Aralık tarihinde Ortakent-Yahşi eski Belediye Başkanı Mehmet Onur Şahbaz İyi Parti Bodrum Kurucu İlçe Başkanı olarak atanmıştı. O günden bu yana kurucu ilçe yönetiminin oluşturulması, ilçe binasının hazırlanması gibi işlemler üzerinde hazırlıklarını sürdüren İyi Parti, Cuma Günü saat 18.00’de Konacık Mahallesi’ndeki Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleştirecekleri toplantı ile ilçe yönetimini tanıtacak.

Süreç hakkında Kent Haber’e konuşan Mehmet Onur Şahbaz, şunları dile getirdi:

“Aralık ayı içerisinde İyi Parti Bodrum Kurucu İlçe Başkanlığımızı sizlerin aracılığı ile Bodrum kamuoyuyla paylaşmıştık. O gün yaptığımız açıklamada süreç içerisinde öncelikli görevimizin kurucu yönetim kurulumuzu oluşturmak olduğundan bahsetmiştik. O günden bu güne geçen zaman zarfında Bodrum’u kucaklayan, Bodrum’daki her görüşü temsil eden bir yönetim kurulu oluşturduk. Onunla ilgili iş ve işlemlerimizde resmiyet kazanma sürecimiz tamamlandı. 5 Ocak 2018 Cuma günü Konacık’taki Herodot Kültür Merkezi’nde saat 18.00’da İyi Parti Bodrum İlçe Yönetim Kurulu’nu tanıtım toplantısını yapacağız inşallah. Bununla ilgili de sizlerin aracılığı ile Bodrum’da yaşayanları davet ediyoruz. Bodrumluların aslında yakından tanıdığı kişileri yönetim kurulu kimliğiyle tanıştıracağımız toplantıda Bodrum’a gönül veren herkesi davet ediyoruz” dedi.

Kurucu ilçe başkanlığını açıklamasının ardından Bodrum halkının yoğun ilgisi ile karşılaştıklarını ifade eden Mehmet Onur Şahbaz, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İyi Parti Bodrum Kurucu İlçe Başkanı olarak atandığımızı Bodrum kamuoyu ile paylaştıktan sonra sevindirici gelişmeler oldu. Öncelikle yönetim kurulumuzu oluştururken ‘ben de bu yönetimin içerisinde olmak istiyorum’ diye kendiliğinden talepler aldık. Bu bizler için çok gurur vericiydi. Süreç içerisinde yönetim kurulumuzu oluşturduktan sonra da gittiğimiz her yerde ilgi gördük. Herhangi bir işlem için bir yere gidiyoruz. İyi Parti Bodrum Kurucu İlçe Başkanı biliyorlar, hemen tebrikler alıyoruz, üyelik kayıtları ne zaman başlayacak sorularını alıyoruz. Sosyal mecrada, her türlü sosyal platformda Bodrum kamuoyu bizleri adeta soru yağmuruna tuttu. ‘Üye olmak istiyoruz, neredesiniz, adresiniz neresi, üyelik kayıtları ne zaman başlayacak, biz de görev almak istiyoruz, ne yapabiliriz?’ gibi vatandaşlarımızdan çok moral ve gurur verici destekler aldık. Bu da bizi geleceğe dair umutlandırıyor” dedi.

İlçe binası konusunda da hazırlıklarını sürdüğünü kaydeden Şahbaz, partiye üye olmak isteyenlere ise şu mesajı verdi:

“Konacık Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde parti ilçe binamızı şu anda kiralamış bulunuyoruz. Mevcut binayı İyi Parti İlçe Binası’na dönüştürmeye yönelik çalışmalarımız devam ediyor. En geç 10 gün içerisinde parti binamızın açılışını yapacağız. Bizimle tanışmak isteyen, partiye üye olmak isteyen, partimiz ve yönetim kurulumuz hakkında bilgi almak isteyen tüm arkadaşlarımızı ağırlamak isteriz. Bu süreçte de arkadaşlarımızın üyelik başvurularını kabul edip üye kayıtlarına başlayacağız” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30