Hava Durumu
Hissedilen : 8°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 13.0 Km/S - KKB
Nem : 69%
canlı izle
AK PARTİLİLERDEN HASTANEYE YENİ YIL ZİYARETİ
Tarih: 01/01/2018
Kaynak: Kent Haber
AK PARTİLİLERDEN HASTANEYE YENİ YIL ZİYARETİ
Adalet ve Kalkınma Partisi Bodrum İlçe Teşkilatı, Bodrum Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

İlçe Başkanı Ömer Özmen, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatoş Eraslan ve çok sayıda partili Bodrum Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Burada Hastane Başhekimi Oğuz Şahin tarafından karşılanan Ak Partililer, ilk olarak acil servisteki hasta ve çalışanların, daha sonra da servislerde yatan hasta ve çalışanların yeni yılını kutlayarak sağlık dilediler. Partili kadınlar da ziyarette hasta ve çalışanlara karanfil hediye etti.

Ziyaret hakkında basın mensuplarına açıklama yapan İlçe Başkanı Ömer Özmen, tüm Türkiye’nin yeni yılını kutlayarak “2018 yılının Bodrumumuza, milletimize, ülkemize hayırlar getirmesini dileriz. Bizim hastane ziyaretimiz geleneksel hale geldi. Bu akşam hem vatandaşlarımızın yeni yılını kutlayalım dedik. Çünkü herkes evlerinde aileleri ile birlikte. Mecburiyetten dolayı hastanemizde şifa arayan vatandaşlarımızla birlikte olup, yeni yıl dileklerimizi sunmak için geldik” dedi.

Ziyaretten memnun olan hastalar da partililere teşekkür etti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)