23°
Hava Durumu
Hissedilen : 23.7°
Gorus Mesafesi : 9.0 Km
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 18.3 Km/S - Kuzey
Nem : 73%
canlı izle
BODRUM’DA YENİ YIL COŞKUSU
Tarih: 01/01/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUM’DA YENİ YIL COŞKUSU
Tüm Türkiye’de olduğu gibi Bodrum’da yeni yıl coşkuyla karşılandı. 2018 yılına girdiğimiz ilk dakikalarda havai fişek gösterileri görsel şölen sundu.

2018 yılına dışarıda girmek isteyen Bodrumlular ve tatilciler, Bodrum’un mekanlarında yoğunluk oluştururken, DJ performansları ve canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler. Soğuk havaya aldırış etmeyen birçok vatandaş ise yeni yıla Bodrum’un meydanlarında girdi.

İlçe merkezindeki bazı vatandaşlar yılbaşı akşamında davul zurna eşliğinde Muğla Yöresi halkoyunlarını oynarken, bazıları da tulum eşliğinde horon tepti.

Saatler 00.00’ı gösterdiğinde ise Bodrumlular ve tatilciler Değirmenler Tepesi, Antik Tiyatro önü ve Belediye Meydanı’nda havai fişek gösterilerini izleyip cep telefonu kameralarıyla o anları ölümsüzleştirdi.

Yılbaşı gecesi Belediye Meydanı’nda kestane satarak geçimini sağlamaya çalışan Poyraz Külcü isimli genç basın mensuplarına yaptığı açıklamada “Yeni yılda toplumsal barış ve insanların birbirlerine güvenmelerini istiyorum. Gençler konusunda da biraz daha duyarlılık istiyorum” dedi.

Bodrum'daki yeni yıl eğlenceleri gece geç saatlere kadar devam etti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30