Hava Durumu
Hissedilen : 8°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1005 hPa
Ruzgar : 6.1 Km/S - GB
Nem : 77%
canlı izle
YILBAŞI İÇİN BODRUM'U TERCİH EDENLERİ GÜNEŞ KARŞILADI
Tarih: 31/12/2017
Kaynak: DHA
YILBAŞI İÇİN BODRUM'U TERCİH EDENLERİ GÜNEŞ KARŞILADI
Bodrum'a yeni yıl tatili için gelenler, yılın son gününde sahillere indi. Tatilciler, sahilde yürüyüş yapıp, kafeterya ve restoranlarda oturdu, kimileri de balık tutmanın keyfini çıkardı.

Hafta sonunun girmesiyle Bodrum'a gelmeye başlayanlar, güzel havayı görenler pişman olmadı. 3 günden bu yana kuvvetli lodos ve sağanak yağmur nedeniyle hayatın olumsuz etkilendiği ilçede, termometreler 12 dereceyi gösterirken güneşli havayı görenler soluğu sahilde aldı. Bodrum Çarşı merkezindeki Kumbahçe ve Paşatarlası ile Gümüşlük ve Bitez sahillerindeki kafeterya ve restoranlarda neredeyse adım atacak yer kalmadı. Sahil boyları yürüyüş yapıp, balık avlayan tatilcilerle doldu. Yeni yılı Bodrum'da karşılayacak olan tatilciler, yeni yılın son gününü huzur içinde geçirmenin keyfini çıkardı.

Ankara'dan eşi ve iki çocuğu ile  tatile gelen makine mühendisi 43 yaşındaki Mehmet Candemir, şöyle dedi:

"Ankara'da hava sıfır derece. 3 günlüğüne de olsa soluğu yaz aylarında olduğu gibi Bodrum'da aldık. Hava bugün güneşli ve bize göre sıcak. Paltoları bırakıp, gömlek, kazakla yürüyüş yapma ve sahilde kahvaltı yapma fırsatı bulduk. Bu 3 günlük tatil bize iyi gelecek."

Bodrum'da sıcak ve güneşli havanın 3 gün daha devam edeceği, hafta ortasından itibaren yağmurlu havanın beklendiği belirtildi.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)